Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lányotoknak megengedné...

13 éves lányotoknak megengednétek hogy francia bugyit hordjon?

Figyelt kérdés

Szeretnék franciát hordani de valami ilyesmit;

[link] ami a középső lányon van az a fekete persze nem olyan anyaggal csak ilyen formájúra gondoltam. Nem tudom anyukám megengedné e az oszt.társaim mind ilyet hordanak egyedül én rendeset nincs vele bajom csak kiszeretném próbálni. De anya olyan hogy ha valami neke nem jó vagy kényelmes akkor az nekem se... neki ez nem kényelmes akkor nekem se lesz biztos az.. vagy nagyon k*rv*s lennék hogy a fenekembe picit bemegy? Már azt csináltam suli időbe hogy beletettem a fenekembe a bugyit mert idegesített hogy lehetett látni a legginsen ez meg szép formát adna neki.

Ui.: a francia bugyi hozzám illik elég nagy fenekem van.


2014. aug. 21. 19:42
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igen baz*+ vicc.. szerinted? Én csak úgy viccből teszek ki kérdését...
2014. aug. 24. 22:34
 22/24 anonim válasza:
9%
Én 13 évesen már tangát hordtam..:) Nem szeretem ha a francia vagy sima bugyi átlátszik..Marmint a vonala..
2014. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
44%
jjézus ez neked gond? szűlő vagy te amúgy? persze, hogy hordjon az én lányom is azt hord, mindenki horja ami kényelmes
2014. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Utolsó a szövegértéseddel nagy gondok vannak! Ki beszélt itt szülőről hogy ő ìrta e ki a kérdést??????? Úgy kezdtem hogy : SZERETNÉK!!! én szeretnék! Csak biztos nehéz a felfogásod!
2014. aug. 26. 08:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!