Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Középiskolában nálatok is...

Középiskolában nálatok is mindenki tollal ír vagy van aki még ceruzával?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 19:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én egy darab tollat hordok. Azzal írok, rajzolok, szerkesztek.
2014. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozatokat kötelező tollal írni a többi szabadon választott így azzal írok amit kikapok a tolltartóból
2014. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerintem mindenki tollat használ. Matekon geometriánál vagy a függvényeknél meg persze rajzórán használok ceruzát. Ha a munkafüzetbe, könyvbe kell írni, akkor általában szintén ceruzával szoktam, de valamikor csak a toll akad a kezembe és nem szeretem sokáig keresgélni. Mondjuk volt, akit láttam ceruzával jegyzetelni, de ritka szerintem. Ha kifogy a toll vagy valami, de amúgy nálunk nem szólnak érte a tanárok. Azzal írsz, amivel szeretnél, egyedül a dolgozatokban nem szeretik a ceruzát.
2014. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent tollal írok, a matekot is. Eddig soha nem okozott akkora problémát egy feladat megoldása, hogy oldalakat kellett volna kihúznom. :) Persze szerkesztésnél vagy rajzon én is ceruzát használok.

A tanárokat nem érdekli hogy néz ki a füzetünk, csak tanuljunk. Általában borzasztó a külalak a füzetemben, de engem nem zavar, amíg átlátható.

Persze vannak akik ceruzával írnak, de én már meg se tudnám mondani mióta nem...

2014. aug. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, az ilyen hülyeségekre hogy töri nem pazarlom a grafitot, tollal jegyzetelek, de pl fizikafakton nem szarozok, ceruzával írok, könnyebb javítani komolyabb képletekben egy-egy kis hibát a jegyzetben mint kitépni az oldalt:D
2014. aug. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is tollal írok, kivéve a számolásokat, vagy amiről tudom, hogy még "nem a végleges változat"... :)

Nálunk sokaknak a "tolltartója" az a zsebe és egy darab toll van benne, és kész. Még a tankönyvekbe is tollal írnak...na én azt nem szoktam. Oda mindig ceruzával.


Én is végzős leszek. :)

17L

2014. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Azzal írunk amivel akarunk, dogát kötelező tollal. Én mindent tollal írok, még a matekot is, csak ha geometriát veszünk, akkor van nálam ceruza.

11. osztály

2014. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
én mindent tollal írok, a matekot is, rajzra és geometriára/függvényekre van 1 db ceruzám. A padtársam mindent ceruzával ír, kivéve a dogákat. A tanárokat abszolút nem érdekli hogy ki jegyzetel, az meg végképp nem hogy mivel. 16/L
2014. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki ceruzával / rotringgal ír, maga alatt vágja a fát, mert a 9. osztályban leírt cuccok érettségire nagyrészt olvashatatlanok lesznek, úgy elhalványulnak.


Én már ált. iskola 5. osztályától tollal írok, szebben is tudok vele írni, mint ceruzával, gyorsabban is.


Persze gimiben már mindenki eldöntheti, hogy mivel akar írni.

2014. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én még egyetemen is ceruzával írok. Egyszerűen kényelmesebb, mint tollal.
2014. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!