Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hordja a 13 éves kamasz...

Miért hordja a 13 éves kamasz fiam a nővére ruháit?

Figyelt kérdés
Már tavasz óta azt figyeltem meg, hogy a fiam női ruhákat hord. A nővére kinőtt ruháit, főleg nadrágokat pólókat, blúzt! és szoknyát! vesz fel. Eddig itthonra vett csak fel szoknyát, de szeretné majd felvenni iskolába is. Mit csináljak vele, hogy ne vegyen fel lányos ruhákat?
2008. aug. 7. 08:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem transzexuális.Legjobb lenne ha leülnél vele beszélgetni,megtudni hogy mit érez mit gondol és miért csinálja ezt.
2008. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szereti a nőies vonalú ruhákat, de nem vettem észre rajta, hogy a fiúkhoz vonzódna.
2008. aug. 7. 09:57
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Szia! A transzexuálisok nem homoszexszuálisok. Ők általában a női testben élő férfiak,vagy pont fordítva. Férfitestben élő nők. A transzexuális férfiak szeretnek női ruhába öltözni,nőiesen viselkedni,de attól még nem biztos,hogy férfihoz vonzódik.

De igazán egy transzexuális tudna neked bővebben erről mesélni.

2008. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Nem beszélgettél még vele erről?


Üdv

2008. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt te nem biztos, hogy észre veszed, ha a fiúkhoz vonzódik. Én nagyon sok meleg között dolgozom ( ilyen a szakmám) de néha még én is meglepődöm, hogy az is a fiúkhoz vonzódik akiről sose gondoltam volna. Ez egy kicsit komolyabb dolog szerintem mint hiszed.Kérdezz meg egy pszichológust, mert ha kiderül, hogy mégis lány a fiad, neked sem lesz könnyű.
2008. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Voltam már pszihológusnál vele, de normálisnak találta és szerinte, ha fiú létére szoknyát szeretne felvenni, akkor tegye. Csak az a baj, hogy ez társadalmilag nem elfogadott, pedig a légynek sem tudna ártani vele.
2008. aug. 8. 07:34
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Hát az biztos, hogy nem a normális viselkedés :S. 13 éves lány vagyok, és szerintem egy barátjával kéne beszélned, hogy beszélje le a fiadat a nővére ruháiról. Bár az is lehet, hogy ez egyfajta stílus, amivel ki akar lógni a tömegből. Nem tudom. De azért remélem valamennyire segíthettem.
2008. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Vagy még 1 tipp... Olvastam, hogy néhányan azt mondják, hogy lehet, hogy transzexuális. Drasztikus lesz... vidd el egy női-ruha részlegre, hogy válogasson. Ott szerintem kiderülne, hogy az-e vagy csak a stílus miatt csinálja.
2008. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
... ez elsülhet még máshogy is! Lehet, hogy csak a nőket, mint nemet akarja így megismerni! Várnod kellene még, mielőtt bármit lépsz, nem biztos, hogy transszexuális lesz! Most van abban a korban, hogy a másik nemet észreveszi szexuális szempontból, én is ismerek ilyen embert, és nagyon nagy nőcsábász!!
2008. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes türelemmel várni, - könnyen lehet, hogy tényleg csak a "szokásos" kamaszkori "feltünési viszketegség"... - a ráhagyás ilyenkor max pár éven belül meghozza hasznos gyümölcsét....

Persze, ha mégsem, és a fiad nemi identitása, vagy szexuális irányultsága más, az idővel úgy is kiderül, és bár a társadalom sajnos tuti, hogy meghurcolja miatta, de alegfontosabb, a szerető, elfogadó családi háttérként, Te ott lehetsz a számára.

Szerintem, ez a legtöbb amit tehetsz érte, hogy elfogadod és szereted, bármi is lesz vele... - ha ezt meg tudod tenni, szerintem, már mindent megtettél....

2008. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!