Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Barátommal heti 3 - 4 szer...

Barátommal heti 3 - 4 szer talalkozunk.18 km re lakik tőlem. Szerintetek illene valami benzin pénzt adnom neki vagy ilyesmit? Mivel mindig ő jön utánnam.

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az lófütty. Nem, nem kellene, épp elég, hogy vagy neki, gondolom kap nálatok kaját is.
2014. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem benzinpénzt adnék neki, hanem nrőt vennék magamon, és bemennék a legközelebbi városba, hogy ott találkozzak a szerelmemmel, vagy elmennék hozzá(ha erre lehetőség van)


A benzinpénznek szánt összegből meg, amikor eljön hozzátok, főzz neki egy finom vacsorát: olyat, amit szeret.

2014. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hadd menjen,jó hogy nem már benzinpénzt adnál,ez olyan mintha fizetnél azért mert megy hozzád.... dehogyis nem szabad ilyen hamar elkapatni a pasikat...
2014. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem,ne adj neki,mintha fizetnél azért,hogy találkozzatok..
2014. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hmm.. érdekes. Én azért kellemetlenül érzem magam sokszor, hogy a párom vasárnap bevisz a legközelebbi városba, mert vasárnap nincs busz tőlük. Most először volt olyan, hogy vonattal mentem be a legközelebbi városba, és onnan busszal jöttem haza. Örültem neki, hogy végre ilyen is van, hiszen elég drága az üzemanyag és úgy gondolom, nem elvárható, hogy mindig bevigyen vasárnap kocsival, ha én vagyok náluk. De tudom, hogy pénzt nem fogadna el.


Szerintem pénzt adni fura lenne, de te miért nem mész hozzá? Akkor neked is lenen útiköltséged, és nem lenne gond, hogy ő kocsival jön hozzád.

2014. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha én megyek hozzá akkor is jön értem meg hoz is haza
2014. aug. 26. 16:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ha ez számára megterhelő lenne anyagilag akkor már mondta volna hogy inkább te menjél le,meg nem furikázna téged sehova.
2014. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene az egész jövés-menés dolgot teljesen rábíznod, önálló ember vagy(bár nem írtad hány éves vagy, ha teszem azt 15, akkor ebbe azért anyuci-apuci is beleszól), oldd meg az odajutást. Most teszem azt havi szinten 2000Ft-tal nincs "kisegítve", de ha abból főzöl neki (vagy ha nem tudsz főzni, hozatsz, vagy anyuddal főzetsz, ez részletkérdés) valami finomat, annak már örülni fog.
2014. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!