Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális egy ilyen anya-lánya...

Normális egy ilyen anya-lánya kapcsolat?

Figyelt kérdés
Anyukám megkérdezte, hogy mit kap tőlem a barátom névnapjára. Mondtam, hogy egy társasjátékot. Erre kérdezte, hogy milyet, mondtam, hogy felnőtteknek valót, és hagyjuk. De ő csak kérdezgetett, hogy milyen, és a végén megkért rá, hogy mutassam meg neki. És azt is akarta, hogy apukámnak is mutassam meg, és nyomtassak nekik is egyet, mert ki akarják próbálni. Én mondtam, hogy ennyi legyen elég, látta, apunak nem mutatom meg, és ne is kérjen rá, hogy ilyet nyomtassak. Én nem tudom mi ütött bele. Korábban mindig azt mondta, hogy házasság előtt ne nagyon szeretkezzek, de mióta barátom van, és megismerték, szinte ő mondta, hogy feküdjek le vele. Ha itt van a barátom, ő lefektet mindenkit időben, múltkor csinált sütit, és "véletlenül" maradt meg csokiszósz, meg tejszínhab, amit nekünk félretett, hogy használjuk, múltkor vett egy üveg pezsgőt nekünk, meg ilyenek. Normális dolog ez?
2010. jan. 16. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Te vagy a gyökér nem az anyukád. Örülnék ha nekem ilyen anyám lenne.
2010. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
87%
Bárcsak a páromnak lennének ilyenek a szülei, bezzeg ők mindig csak zavarnak bennünket:P Lehet hogy furcsa, de próbálj meg örülni neki:D
2010. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem mondtam, hogy édesanyám gyökér. Csak nem értem mi ez a változás. 20 évig teljesen máshogy nevelt. Szinte a szex bűnnek számított, most meg olyan lett, mintha a barátnőm lenne.

2010. jan. 16. 17:00
 4/18 anonim válasza:
92%

Álom anya. Enyém is ilyen (apám is), nagyon bírom : D

Bár én srác vagyok.

2010. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rájött, hogy jobbat tesz a kapcsolatotoknak, ha nyitottabbá válik. Még ha fura is, próbáld értékelni, hogy igyekszik a barátnőd lenni.
2010. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
én nemis értem xD de biztos ugyvan ahogy atöbbiek mondják !
2010. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Anyád egy tündér, örülj neki :)

19F

2010. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak ilyen lenne anyám...18 éves vagyok, másfél éve vagyok együtt a barátommal, és múlthéten elmondtam neki, h lefeküdtünk, és azóta nem áll szóba velem, és úgy néz rám, mint 1 szardarabra, mert szégyent hoztam rá...:(
2010. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
17:13 Részvétem.
2010. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Nem tudom, engem azért ez már zavarna. Én megkockáztatom, hogy anyud többek közt rajtad keresztül éli ki a fantáziáját.
2010. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!