Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális egy ilyen anya-lánya...

Normális egy ilyen anya-lánya kapcsolat?

Figyelt kérdés
Anyukám megkérdezte, hogy mit kap tőlem a barátom névnapjára. Mondtam, hogy egy társasjátékot. Erre kérdezte, hogy milyet, mondtam, hogy felnőtteknek valót, és hagyjuk. De ő csak kérdezgetett, hogy milyen, és a végén megkért rá, hogy mutassam meg neki. És azt is akarta, hogy apukámnak is mutassam meg, és nyomtassak nekik is egyet, mert ki akarják próbálni. Én mondtam, hogy ennyi legyen elég, látta, apunak nem mutatom meg, és ne is kérjen rá, hogy ilyet nyomtassak. Én nem tudom mi ütött bele. Korábban mindig azt mondta, hogy házasság előtt ne nagyon szeretkezzek, de mióta barátom van, és megismerték, szinte ő mondta, hogy feküdjek le vele. Ha itt van a barátom, ő lefektet mindenkit időben, múltkor csinált sütit, és "véletlenül" maradt meg csokiszósz, meg tejszínhab, amit nekünk félretett, hogy használjuk, múltkor vett egy üveg pezsgőt nekünk, meg ilyenek. Normális dolog ez?
2010. jan. 16. 16:56
1 2
 11/18 anonim válasza:
Lóvés a srác?
2010. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jah tényleg. Ha van pénze a srácnak anyukád bedobja magát.
2010. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
EZ így szokott lenni ha van pénz? :D
2010. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Anyai ösztön. Én nem akartam járni egy gazdag lánnyal, mert úgy tűnt, hogy maffiózók. Anyám meg teljesen beindult és bíztatott, hogy milyen jó lenne vele. Rá sem ismertem. Előtte az összes csajomat fikázta. Alig bírtam levakarni, hogy hagyja abba. Tűz égett a szemében. Nagyon gáz volt.
2010. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú,hát ez érdekes...

Mi anyukámmal tényleg barátnők voltunk mindig is,és a szex terén is (majdnem) mindent megbeszéltünk,de azért a határokat nem lépte át se ő se én sosem.Így meg még furcsább,hogy ti nem is voltatok ennyire közeli kapcsolatban...Hát vagy nagyon szimpi a srác neki,vagy valóban a saját fantázáit akarja "megéletni" veletek.

2010. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

de aranyos :) anyukád minden erejével azon van, hogy barátnőként kezeld és megoszd vele a dolgaidat, hogy nyitottak legyetek egymás felé...lehet, hogy kicsit túlzásba viszi, de nagyon nagyon aranyos dolog, tiszteld érte :)


20/L

2010. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meggondolta magát és rájött, hogy a gyereknek is egyszer fel kell nőnie...

A szex bűn??!Akkor ő miért csinálta?...

2010. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Most már nem számít, de szerintem az a tejszínhabos dolog már beteges.
2012. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!