Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anya-fia kapcsolat. Mindenkiné...

Anya-fia kapcsolat. Mindenkinél ennyire nagy a szerelem?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos, az elmúlt 1-1,5 hónapot szinte egymás karjaiban töltöttük..:)) sosem volt nagyon anyás eddig. Most le sem tudom "vakarni" magamról, ha akarnám sem. Imádom, de apának nagyon rosszul esik, látom. Amikor apa hazajön este, oda sem megy magától hozzá, nekem kell vele mennem. Esti fürdetés csak velem, pedig a kezdetektől csak apával fürdött. Még enni sem fogad el semmit az apjától. Ha meg akarja ölelni, eltolja magától és jön hozzám. Olyan rossz ezt látni......apának tényleg nem esik jól. Minden nap többször mesélek apáról neki, hogy hol van, mit csinál, mikor jön haza...stb., amikor csak lehet apa pelenkázza, öltözteti, de minden sírásba fullad. Mit tehetnék még? Várjak, majd elmúlil?
2010. márc. 29. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Enyém már 10 éves, de még mindig ő az én kisfiam.

A párom meg az 1 éves lányunkba "szerelmes".

2010. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

előző

De azért a fiam mindg jól el volt/el van az apjával is, Bár amikor ilyen pici volt, az apja sokat nem volt itthon (dolgozott, külföldre járt), de enek nem lett semmi hátránya.

2010. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Bizony az anya-fia, apa-lánya szerelem el nem múlik:)

Nyugtasd meg a párodat, ne legyen megbántva, ez normális,a kisfiúk mindig az anyukájukba szerelmesek egy kicsit:) Ha majd jön a tesó, és kislány lesz, akkor megérti:D

Jó babázást!

ҝ

2010. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nagyon szeretem a fiam,tényleg; de ne haragudjanak a fiús anyuk, az apát is "reklámozom" neki, hogy az egyensúly meglegyen :)
2010. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért kellene megharagudni? Én is reklámozom apát, imádja is, de attól az anya-fiú szerelem tény marad:DD

Kérdező, hagyd időnként őket kettesben és menj el egy-két órára. Majd a játék ráébreszti a fiadat, hogy apával lenni olyan jóóóóó:DDD

ҝ

2010. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Többször próbáltam már kettesben hagyni őket, eddig a sarokig jutottam amikor apa hivott, hogy annyira behergelte magát a sírásba, hogy hányt. Hát..visszamentem. Lehet, hogy nem kellett volna....nem tudom. Igen, én is reklámozom neki folyamatosan, már fényképen is felismeri és mutatja, hogy apa.
2010. márc. 29. 11:23
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Az én kisfiam 6,5 hónapos, de igaz ez az anya-fia "szerelem" dolog. Pár napja kezdem észrevenni, hogy ha többen is körbe üljük, akkor mindig hozzám jön (persze a többiek meg vannak "sértődve" és néha anyámasszonykatonájának nevezik.... :((( ), de hát most mit tudjak csinálni? Én persze ezt élvezem, örülök, hogy tudja, h ki az anyja, meg persze nehéz is szegénykémnek máshoz is ragaszkodnia, ha az időnk 90 %-át együtt töltjük. Néha egy két felnőtt azt hiszi, h na, mert most ők eljönnek (ritkán), akkor már a ksifiam rögtön hozzájuk fog "szaladni"! persze mi is megyünk vele ide-oda, de mivel rajtunk kívül hétközben mindenki dolgozik, ezért nagyrészt egyedül vagyunk! Csak ezt sokan nem fogják fel épp ésszel.... és erről ők is tehetnek (pl.nagyszülők), mert ők meg azt nem látják be, hogy az unokájuk nem lesz többet ilyen pici és csak elvesztegetik ezt az időt és csodálkoznak.... (anyám pl. 1 hónapja nem látta a kisfiamat, nem igazán érdeklődik és csodálkozik ha azt mondom, h nem merem rábízni, pedig csak 8!!!! km-re lakik) Na, most jól elkanyarodtam, bocsi....
2010. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként valóban annyira jó érzés amikor felkiállt, hogy ajja ( ez vagyok én, anya..:), odajön és bújik hozzám. Olyankor semmi nem számit....elmondhatatlan érzés.
2010. márc. 29. 11:37
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

21 hós a fiam. És annyira szerelmes vagyok belé, hogy világgá kürtölném:)

Pedig nem egyszerű eset a drágám, sokszor nagyon mélyponton vagyok, mert nem a kedvenc foglalatossága az éjjeli alvás, és a hisztit is hobbiszerűen űzi. Voltam egyszer asztrológusnál és azt mondta hogy azzal lesz a legnagyobb gondom ha már felnő, hogy nem bírom elfogadni hogy anya kicsi fia felnőtt, elmegy itthonról, kidobják a csajok...szóval erre tudatosan gyúrjak:)

Visszatérve, ő nagyon szeret Apával lenni, bármit tudnak együtt csinálni, de anya csak egy van! A te fiad is meg fog változni, eljönnek az apás dolgok is:)

2010. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem kislányom van, és ugyanezt csinálja velem, mint amit a te kisfiad veled, mindig is anyás volt.
2010. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!