Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, hogy érzitek magatok...

Kamaszok, hogy érzitek magatokat amiért holnap kezdődik az iskola?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 19:01
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne is kérdezd... Még fel se fogtam. Olyan mintha vicc lenne.
2014. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Is-is. Bár nem tudom, mennyire vagyok még kamasz. :D

Jó lesz biztos, bár kemény időszaknak nézek elébe - nem feltétlenül a suli miatt. Úgyhogy emiatt kicsit félek, de azért várom, mert hiányzik a társaság. :)

2014. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

8-as válaszoló vagyok:

Köszönöm a jókívánságokat :)

Sok sikert kívánok mindenkinek az új tanévhez!!

2014. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
100%

én se hiszem el hogy vége a nyárnak

úgyhogy most úgy érzem magam mint akit falhoz vertek :(

szerencse hogy már csak 1 évet kell kibírnom az osztálytársaimmal

2014. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
100%
előző vagyok: sok szerencsét nyolcas;) remélem gyorsan felépülsz
2014. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
kb. haverok miatt várom, meg sok szórakozás, hülyülés, meg van azért pár óra, ami tök jó XD szerintem senki nem szakad meg a tanulásban, max. annyi, hogy hét közben nem lehet annyit kint lógni esténként, meg sötét lesz korán
2014. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
A teljes elfogadás állapotában vagyok. Amúgy rohadtul lehangol.
2014. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokásom már zokogni, de érzem túl jól magam. Rossz kedvem van, erre meg az is rátesz egy lapáttal, hogy odakint szakad az eső.

Utálok korán kelni, és utálom, hogy hajnalok hajnalától délután háromig olyat próbálnak belémverni, ami nem érdekel, és szenvedés ezt a sok értelmetlen baromságot megtanulni, amiket soha a büdös életben nem fogok használni. Utálom, hogy pár tanár folyton szivat mindenkit.

Utálom a vizsgákat. Ha már rágondolok a gimire, frusztráltan és bezárva érzem magam, nem érzem, hogy élnék, már most sem érzem. Nem élek, csak létezem év közben. :( Nem való ez már nekem, az egész középiskolai rendszer sem, én egyetemre akarok menni. Hála Istennek, ez az utolsó évem, és nem is egy egész év. Hamar letelik majd.


18L

2014. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
nem érzem túl jól magam *
2014. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Már egy hete melankolikus hangulatban vagyok, pedig jó tanuló vagyok és az osztálytársaimmal is jó a kapcsolatom.

De egyszerűen olyan szar érzés :S

2014. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!