Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Már most félek! Vigzősök?

Már most félek! Vigzősök?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 11.-et. És már most rettegek. Jövőre már végzős leszek. Érettségi, felvételik stb..

Már most emelt szinten fogok tanulni két tárgyat (és ebből egyből emelten is fogok érettségizni), érződik a nyomás. Itt már az évvégi jegyek is beleszámítanak a továbbtanulásba. Ha kikerülök a gimiből mi lesz velem? Egyetem? És utána?? Egy nagy kérdőjel az egész. Annyira ijesztő :(

Ti nem féltek?


2014. szept. 1. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy cipőben járunk, én is most kezdtem a 11.-et. Faktnak németet és magyart vettem fel, és valószínűleg tolmács vagy szinkronfordító szeretnék lenni, mert nagyon mennek a nyelvek. De emellett persze normális matek meg töri érettségi is kell... Szerencsére nincs már annyi tantárgyunk, de 34 órával a héten elég húzós évem lesz.


De nem kell izgulni! Délután én is itt stresszeltem, a most végzős barátnőm nyugtatott le :) Majd eldöntöd, van még időd, de tényleg ne hanyagold el a tanulmányaidat, mert számít. Ha van rá lehetőséged, még most szerezz nyelvvizsgákat.

Egyetem. Az megint min. 5 év, felesleges még az utánán gondolkodni, persze nem azt mondom, hogy ignoráld és yolo, de ne stresszelj rá :)

Jó lesz ez, nyugi.

2014. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mától hivatalosan is végzős vagyok. :D És félek...
2014. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az idén fogok diplomázni, és még emlékszem, hogy mennyire tartottam a gimi végétől. Nem kell ennyire ráfeszülni, sokkal könnyebben vehető akadály, mint amilyennek még most látjátok :)
2014. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!