Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kell jellemezni magam...

Hogyan kell jellemezni magam egy rajzzal? Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia4


A kérdés az, hogy magadat kell lerajzolnod, vagy rajzolhatsz mást is? Pl egy virágot, mert olyan törékenynek érzed magad, vagy egy bikát, mert olyan erősnek, vagy egy sziklát, mert kitartó vagy stb stb.


Mindenesetre a legjellemzőbb jellemvonásodat kell kiemelned, az biztos.

Először azon gondolkodj el!

2014. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondolj valamire ami TE vagy. Egy hobbi vagy tárgy vagy érzés vagy szokás, rád jellemző apró hülyeség vagy poén ami a személyiséged jelentős része, amivel azonosítani tudod magad/azonosítami szoktak. Mondjuk hogy focista vagy, vagy vívó, zongorista, festő, rocker vagy rapper vagy szokásod hogy minden reggel kávézol a suliban és ezt mindenki tudja rólad, mindig énekelgetsz vagy folyton változik a hangulatod. Ehhez kapcsolódva rajzolj valamit.
2014. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen feladatom. Azt csináltam, hogy lerajzoltam egy fej profiljának körvonalait és bele összezsúfolva (ízlésesen összezsúfolva) olyan dolgokat, amiket szeretek. Pl. a kedvenc bandáim logóját, a kedvenc filmjeim, sorozataim karaktereit, stb. Elég jól nézett ki :)
2014. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Középen lennék egy felhő vagy inkább nap, és minden sugaram végén ábrázolnék egy hobbimat vagy fontos mozzanatot vagy kapcsolatomat szeretteimet, pl egy biciklitúra a tesómmal, egy zongora mert szeretek zongorázni, stb. Sok sikert!
2014. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!