Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak itt olyan kamaszok...

Vannak itt olyan kamaszok akik szeretnek és szoktak olvasni?

Figyelt kérdés

Legnagyobb fiam 13 éves. Tudnátok könyveket javasolni, amit érdeklődéssel olvashatna?

Nehezen lehet rávenni az olvasásra, az én régi kedvenceim nem jók erre, nem tudja mi érdekelné, az Egy ropi naplója részeit elolvasta, de azon kívül csak álltunk a könyvesboltban a polc előtt, és mindegyikre csak azt mondta, hogy biztos nem jó.

Tudtok tippeket adni? Vagy a mai fiatalok nem olvasnak? Mert ő azt mondja az osztálytársai sem olvasnak, mindenki csak "kockul".



2014. szept. 4. 15:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha már a kockulásnál tartunk akkor az Assassin's Creed könyvek :) bátyám és én is (lány létemre) szerettem. Bátyám még a trónok harca könyveket olvasta. Ennyit tudok ajánlani, mert én "Lányos" könyveket olvasok, nem hiszem, hogy érdekelné. :)
2014. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
imááádok olvasni :D :) <3
2014. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jegyzeteltem. Köszi a válaszokat!
2014. szept. 8. 13:44
 14/16 anonim ***** válasza:

Ajánlani talán Yann Marteltől tudnám a Pi életét (tavaly előtt készült belőle film is).


Viszont a Trónok harcába szerintem majd 2-3 év múlva kéne csak belekezdenie, mert egyrészt a politikai indíttatású hatalmi harcokat lehet, hogy unalmasnak találná még (meg egy csomó részletesen leírt szexjelenet is van benne, ez nem tudom, mennyire zavar téged), másrészt mennyiségre is iszonyatosan sok egy olyan gyereknek, aki nem szokott hozzá az olvasáshoz.

2014. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kösz ez hasznos.
2014. szept. 15. 10:03
 16/16 anonim válasza:

Karl May:Az ezüst tó kincse. Az 1 nagyon jó kaland-regény.Amit még szerettem volna írni azt már leírták mások.


;)

2014. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!