Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Ti kiakadnátok a...

Szülők, Ti kiakadnátok a fiatokra?

Figyelt kérdés
Erős gimibe jár most kezdte ,jó tanuló. Összegabalyodott az egyik oszt.társnőével,és kapott azért egy osztályfőnökit,mert egész szünetbe egymást falják többszöri felszólítás ellenére.Nagyon haragudnátok?

2014. szept. 4. 18:42
1 2 3
 11/21 Yoni03 ***** válasza:
28%
Olyan parasztlengőt adnék a gyereknek hogy a tetőn találja magát.
2014. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

" több tanár is ránk szólt"


Ez azért szintén fontos megbeszélnivaló.

Többen szóltak, de fittyet sem hánytatok rá. Ez jobban zavarna, mint az, hogy kaptál egy beírást. Légy szíves, figyelj oda, és tedd meg, amit mondanak a tanárok.

2014. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
Igen kiakadnék. Ha ennyire nem bír a hormonjaival az már régen rossz. Egyébként is, 15 évesen inkább a tanulásra kéne összpontosítanod nem a csajozásra.
2014. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
21%
A suli erőssége szerintem itt mellékes..ha meglatok nyilvános helyen ilyesmit nem az jut eszembe egyből,hogy vajon az egyetemről vagy a helyi szakmunkás kepzobol jöttek e...hanem az hogy tarsasagban gusztustalan!!
2014. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

csajozás mellett is jut időm a tanulásra,sportra.

Nem nagyon figyeltem h ki van körülöttünk,egymással voltunk elfoglalva.

Hát igen,ránkszóltak párszor,dehát a hormonok...:D

Amúgy tisztelettudó vagyok...csak folyamatosan rám mászik a lány,én meg nem ellenkezek.:D

Köszönöm a válaszokat,jöhetnek még!:)

2014. szept. 4. 21:35
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

Akkor mondd el te a lánynak, hogy viselkedjen.

Legyen már eszetek is!


Ízléstelen, amit műveltek.

2014. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
ne haragudj,nem kötekedésből,de én harmadikos vagyok,és mi nagyon röhögnénk rajtatok,ha meglátnám,hogy a kis gólyák már a 4. napon nyalják falják egymást,ráadásul egymás nyakát csókolgatva:D Gondolom a lány sem lehet akkor szégyenlős.Nem tudom,én amikor elsős voltam kicsit fostam az elején a gimitől,ha egy tanár rám szólt volna a folyosón,akkor biztos,hogy moderáltam volna magam. Ezzel csak az a gond,hogy a tanárok is szoktak ám pletykázni a tanáriban,nem biztos,hogy így kellett volna bemutatkoznotok.
2014. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hatosztályosba jár, és nem most kezdett, és nem most ismerték meg egymást.


A kérdésre válaszolva: gimiben volt ilyen osztálytársam, rettenetesen zavart minket, nem tudtunk rendesen beszélgetni, mert állandóan a szomszéd padon nyalták egymást a barátjával. Jó dolog az a diszkréció. Valószínűleg a gyerekemnek is ezt mondanám. Legyetek tekintettel másokra is.

2014. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

mindennek meg van a helye. ez nem ide való. mindezek ellenére nem akadnék ki csak megkernélek hogy suliban türtőztes a hormonjaidat.

A LÁNYRÓL MEG MEG VAN A VÉLEMÉNYEM

2014. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Írta hogy most kezdte:-) Hát igen, a lányról nekem is megvan a véleményem, és az nem pozitív. Nálunk is volt ilyen végül kirúgták a párocskát.
2014. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!