Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti Engednétek az...

Szülők! Ti Engednétek az együtt alvást?

Figyelt kérdés

nemrég jöttek rá anyámék hogy barátom van, akivel pár hónapja le is feküdtünk, több mint egy éve vagyunk együtt, de erről a szülők nem tudtak. Lány:17 fiú:18.

Szülőktől kérdezzük mit szólnátok a dologhoz, illetve engednétek? (jó tanulók vagyunk, felelősségteljesek,megbízhatók)



2014. szept. 8. 14:18
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
65%
Engedném, de én is csalódnék ha nem mondaná el a lányom, hogy kapcsolatban van 1 éve,azért jó egy pár hétig ne mondja el, de hogy 1 évig....
2014. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
Miért baj az, hogy titkolta? Nem kell a szülőnek mindenről tudni. Ha védekeztek, akkor semmi gond és a lány amúgy is egy év múlva nagykorú lesz. A tiltás meg nem vezetne semmire, csak tovább rontana a szülő-gyerek viszonyon. Azért persze jól esne, ha a gyerekemmel lenne olyan jó a kapcsolatom, hogy bemutat a barátjának.
2014. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
61%
Szerintem semmi köze a szülőknek a gyerekük szerelmi ügyeihez..(Már így 16 fölött főleg) Szerintem felesleges tiltani,a pénisz nappal is áll. Én megengedném.
2014. szept. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
30%
Őszintén, számít az valami, ha egy halom idegen igent vagy nemet mond? Persze, hogy nem. A tetejébe ide az esetek többségében nem is szülők, sőt még csak nem is felnőttek, hanem gyerekek írogatnak, javarészt 18 alatt, szóval itt van még egy ok, hogy mennyire lehet készpénznek venni az itteni válaszokat.
2014. szept. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
én csalódott lennék ha a lányom ennyire nem bízna bennem
2014. szept. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%
Kösz a lepontozást b+. Mégis mi a f.asznak kell egy szülőnek tudni a majdnem felnőtt lánya szexuális életéről??! Még ha 14 lenne akkor megérteném...
2014. szept. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
14%

Nem, és tudod miért? Mert egy éven át a szemembe hazudtál.

Majd, ha 18 leszel, aludhatsz, de addig kizárt - már ha elengednélek bárhová is... lehet, hogy nem.


Ja, és ha megbízható lennél, nem "rájönnének" a szüleid, hanem elmondanád nekik. Te csak egy hazudozós liba vagy, nem felelősségteljes meg stb.

2014. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%

16-os, mert alap, hogy tudjuk a másikról, hogy mit csinál, kivel van, stb.

Nem, a szexuális élet nem érdekelne engem sem, ahhoz (míg nincs baj) semmi közöm, de azt hadd tudjam már, hogy van valakije. Csak azért, hogy bármi baj van (pl. veri, bántja, zsarolja...) segíthessek neki.


A barátom 30, én 25 (szóval felnőttek, és nem szülő-gyerek kapcsolat) mégis szeretjük tudni, merre megy a másik, meg kb. mikor jön. Ha törődsz a másikkal, akkor elmondod (engedély természetes, hogy nem kell) neki pár szóban.


De, ha neked lesz majd gyereked, akkor is nyilván ezt fogod mondani.

2014. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
jó okom volt rá hogy ne mondjam el nekik, ha másképp lett volna a helyzet már az elején bemutatóm a fiút nekik, ahogy azt ő tette velem a szüleinél. másfelől pedig nem hazudtam neki csak nem mondtam el valamit, ami amúgy se tartozik rám. Ő se ossza meg velem éppen melyik 20 éves pasival csalja apámat.
2014. szept. 10. 17:21
 20/21 ivilicious ***** válasza:
42%
igen,a fsz nappal is feláll :D de bántana,hogy titkolja előttem a gyerekem a kapcsolatát..
2014. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!