Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan tinikről akik marihuánát fogyasztanak? (17-19 évesekre gondolok)

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 14:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy felelőtlen... Vannak dolgok, amik nem kötelező elemei az életnek, ilyen a marihuánafogyasztás is. Elképzelhető, hogy nem lesz tőle semmi baja és csak hétvégente elszív egy adagot a haverokkal az egyetem alatt, de kialakíthat, vagy hajlamot erősíthet skizofréniánál (mint ahogy a látnok zsálya is!!!) és epilepsziánál. Én az ilyenekkel nem viccelek.

Marihuána és marihuána között is nagy a különbség, egészen más hatóanyagmennyiség lehet az egyikben, mint a másikban, arról nem is beszélve, hogy ki mivel tolja még meg, ha társaságban szívjátok.

17-19 évesen a depresszióra is igen nagy a hajlam és a marihuána nem olyan, mint a pia, durván felerősítheti a szorongós, depis érzéseket, eljuttatva a dolgot az öngyilkossághoz, vagy csak egy mély depresszióhoz.

Összefoglalva: felelőtlennek gondolom azt a tinit, aki marihuánát fogyaszt, kb annyira, mint egy 17 éves kiscsajt, aki totál kiüti magát a piával egy buliban.

2014. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
48%
Elbaszott egy világban élünk. A lányok 13 évesen már túl vannak az anál szexen és 17 évesen ki lesznek égve. Ti meg a marihuanan vagytok fennakadva.
2014. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem sok 13 évest ismerek, akik análoznak... Lehet, hogy kicsit elcseszett a fiatalság, de azért ennyire nem. Nem kell alaptalanul gyalázni, csak mert most ez a "divat", aztán meg semmit sem tudtok róluk.

Az én ismeretségi körömben rengeteg 17-8 éves van, aki még bőven szűz. Nem a C-típusú állampolgárokat kell nézni.


Ismételtem írnám: a fű jó dolog, kellemes élmény. És a kapudrog elmélet egy bukott elmélet.

2014. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én teljesen leszarom, csak mikor velem van ne tépjen be mellettem, ennyi a kérésem :D
2014. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Tom Benko ***** válasza:

Alapvetően az ő baja. A füvesek ráadásul kevésbé problémásak, mint mondjuk az alkeszek, nem okádnak-szarnak össze mindent, legfeljebb meglehetősen dekoncentráltak lesznek.

Az valóban igaz, hogy bizonyos pszichológiai problémákra való hajlamot felerősít, csakhogy erről általában a probléma megjelenéséig nincs az embernek tudomása.

Ellenben igen gyengén addiktív, szemben a társadalmilag jóval elfogadottabb alkohollal és nikotinnal. (Az ugye megvan, hogy az alkohol elvonási tüneteiben akár bele is lehet halni?)

Társadalmi szempontból sem jelent komoly kártételt, ugyanis nem okoz teljes munkaképtelenséget, egy füves még beszívva is képes egyes munkákat elvégezni, míg egy alkoholfüggő esetén ez nem igaz. Mi több, az alkohol a járulékos egészségügyi problémái miatt a társadalomnak arányosítva is sokkal nagyobb problémát jelent, mint egy marihuánafogyasztó.

2014. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Semmi bajom velük. Az ő dolguk.


A fű nem olyan veszélyes. Az a probléma, hogy fűvet már nem igazán találsz, a "bio" nevezetű, szintetikus szart hívják manapság fűnek. Bénulástól kezdve a szívrohamig minden bajod lehet tőle. Sose tudni, mivel van felütve.


Ha találnak nem szintetikus fűvet, akkor nem kell félni, amíg nem viszik túlzásba.

2014. szept. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy mennyit, mikor, hol. Nyilván ha az iskolában csinája, vagy nap mint nap, azt nem tartom normálisnak, de ha egyszer kipróbálta, az nem a világ vége. Én személy szerint ellene vagyok mindenféle tudatmódosítonak.
2014. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!