Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Baj ha kihagyom az első...

Baj ha kihagyom az első táncpróbát? (szalagavató)

Figyelt kérdés

Hétvégén mennénk kirándulni,de akkor lesz az első keringős táncpróba is. Igazából egyiket se szeretném kihagyni.


Mennyire 'fontos' az első próba? Csak azért,mert van aki azt mondja,hogy semmi extra van aki pedig azt,hogy fontos.



2014. szept. 14. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Fontos, mert az első próbán beszélitek meg az egészet, akkor tanuljátok az alapot, akkor állít be a tanár. Én nem hagynám ki a helyedben.
2014. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekünk is idén lesz a szalagavatónk. Mi csak novemberben kezdjük a próbákat, tánctanár tanítja be majd. Én megpróbálok majd azért minden próbán ott lenni, mert azt mondta, hogy következőre tudnod kell a lépéseket.
2014. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Az első óránk nekünk most volt. még nem csináltunk semmit. Zenét választottunk meg beszéltünk róla. A keringő amúgy is egy piszok egyszerű tánc, szóval semmi nincs ha lemaradsz az elsőről.
2014. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly is táncoltam (mert felkértek), de a párom nem volt ott. Semmi hátránya nem származott belőle. Következő órán simán behozta a dolgot.. :) És nem volt ezzel egyedül, egy próba sem volt, ahol mindenki ott lett volna.. :D De végül nagyon jó tánc volt. :)


Idén, a saját első táncpróbámon csak az alap keringőlépéseket gyakoroltuk és a zenét választottuk ki. Ott sem volt mindenki, de kétlem, hogy emiatt bármi is történne. :D


17L

2014. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. szept. 16. 20:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül a próbára mentem és nagyon jó volt.
2014. szept. 20. 06:30
 7/7 anonim válasza:
Azt elhiszem nekem is most volt az első és nagyon jó hangulatban telt!! :))))
2014. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!