Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 9. -esek! Hogy éreztétek...

9. -esek! Hogy éreztétek magatokat ma, az első napon az új suliban?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rossz volt, szokatlan az egész helyzet, már most érzem, hogy sokkal nehezebb lesz ez, mint ami eddig volt... És bár utáltam az előző sulimat, most mégis szívesen visszamennék oda. Ez normális? Ugye lesz még ennél jobb is? (vagy már csak rosszabb? :P)

És még az időjárás is olyan lehangoló. :(



2014. szept. 1. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt jo volt 😃 a fel osztalyommal osszehaverkodtam,rohogtunk egy csomot. Szoval jo volt. Szokatlan volt kicsit,meg izgultam de felesleges volt 😃:)
2014. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem volt túl jó :/

Szinte az egész osztály csöndben volt. Remélem oldódik a hangulat a következő napokban!

2014. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon joooo!:D

Mindenkivel osszehaverkodtam,egy csajjal smaroltunk szunetbe,vele nemtudom meg milesz..:D

De orulok,meg jo minden.:)

Csak minden nap 9ora pasztmek.

2014. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk eddig mindenki szimpi, majdnem mindenkivel beszéltem egy keveset, néhány emberrel többet.

Utolsó te milyen suliba jársz? :D Komolyan ma találkoztatok először?

2014. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Kilencedikes vagyok egy erős gimiben. Eddig tetszik nagyon. Az oszt.fő el megy bár kicsit idegesítő a stílusa. Azt mondják ,hogy órán szigorú , de volt(van) a tankönyveimmel kapcsolatban probléma és segített utánajárni.


Az osztály eddig jónak tűnik. A legjobb barátnőm ismét velem van ami jó. Két lánnyal barátkozunk leginkább de másokkal is. Hamar össze fogunk szokni. Biztos hogy sokat kell majd tanulni ,de azért jöttem ide.


Angol tagozatos vagyok.

2014. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Kedves negyes!

Kettan nyelvu suliba jarok.:)

Ha a csajra gondoltal,igen ma eloszor,meg a mindenkivel.:)

Lyukasoran elkaptam,a folyoson mikor kettesbe voltunk.De vegig szemezett velem stb..Szal konnyu dolgom volt.:D

Amugy a kerdesre valaszolva meg azt kihagytam,h minden nap 9.orank van,az kicsit fajo pont,dehat ez van.:)

2014. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A társaság nagyon jó, de a napi 8 órába bele fogok pusztulni :(
2014. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ilyenkor örülök, hogy kicsit idősebb vagyok, nekem heti 25 órám van csak! Napi 8-9 óra? 11. osztályban sem volt ennyi nekünk, pedig akkor még nem is érettségiztem le semmiből. :O
2014. szept. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
nagyon rossz hiányoznak a régi barátaim senkit sem ismerek tök bunkók 8-9óráim vannak rengeteget utazom 4órakor kelek aztán 6-7re vagyok itthon nagyon rossz utálom a sulit hiányoznak azok a bolondok.:(((((
2014. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nekem átlagos volt!

De már mindenkivel ősszehaveekodtam!

Sokat hülyülünk! :D

2014. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!