Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Instagram függő kamasz? Mit...

Instagram függő kamasz? Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm ilyen... Bárhol vagyunk, bármit eszünk, bármit csinálunk, veszi elő az iPhoneját és fotóz, majd szerkesztés után tölti fel az Instagramra.

Tényleg jók a képek, meg több ezer followerje van és a képeit is sokan lájkolják. De már kezd sok lenni, hogy mindig ezt csinálja és zavar.

Az éttermekbe nem nyúlhatunk hozzá a kajához, még le nem fotózta, vagy pl. a nyáron voltunk elég sok helyen és Disney World-ben fél órán át álltunk a bejárat előtt, mert ő fotózgatott...


2014. szept. 17. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
beteges. és veszélyes dolgo is ezt magyarázd el neki. nem kell midnent fotozni és kiarknia mert ezzel visszaélhetnek és óriási bajba is kerülhet. (gondolok itt arra teljes név, cim, telefonszám kiirva
2014. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A teljes neve van kint csak, meg annyi, hogy Budapest.

A száma és az egyéb személyes adatai nincsenek ott.

2014. szept. 17. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a neve instan? Bekovetnem:)

En is ilyen vagyok:D:|

2014. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Én is szívesen fotóznék mindent és tenném fel instagramra (követőim is meglennének hozzá,lájkot is sokat szoktam kapni) de egyszerűen gáznak érzem ha egy társaságban előveszem a telefont és fotózgatok.
2014. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sosem értettem az ilyen embereket. Ilyenkor mindig megszoktam kérdezni, hogy b***ki, nem láttál még kaját, vagy más nem látott még ilyet, hogy fotózgatni kelljen? Ha igazán szép dologról van szó, oké, fotózza, de hogy átlagos dolgokat is..Az ilyen beteges. Kétlem, hogy annyi embert érdekelné, hogy ki mit evett ebére.
2014. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez függőség, és ahelyett hogy a pillanatot élvezné aláveti magát mindennek csakhogy pár elismert pillantást kapjon.

Ez tényleg gáz. De hő ezt nem látja gáznak akkor nem tehetsz semmit.

Van egy sorozat, talán megnézhetnéd vele azt, Selfie a címe és egy ilyen felszínes ember benne a főszereplő, amúgy nem rossz sorozat, ajánlom hogy nézd meg vele, talán magára ismer..

2014. okt. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!