Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legjobb barátnőm lopni...

A legjobb barátnőm lopni akart volna? Akkor többet ne hivjam hozzám? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Úgy történt az egész, hogy egy családi összejövetel volt. A barátnőm szülei és ő voltak nálunk. Én a barátnőmmel fent voltam a szobámban, az emeleten. Ott az ágyon mutogattam neki a régi dolgozataimat, füzeteimet. Egyszer csak hallom a testvéremet, hogy szólit. Kimentem a szobámból, és félig lementem a lépcsőkön, majd felmentem, bementem a szobámba, és láttam, hogy a barátnőm a tükör előtt volt. Utána lementünk enni.


A tükör mellett van egy vitrines szekrény, amiben van egy ékszeresdoboz. Abban tartom az ezüst láncaimat, karkötőimet, fülbevalóimat.Ez követően 3-4 napra, mikor jöttem haza a suliból, anyám megtalálta az egyik medálomat a járdán az udvaron, ami kövekből van(amt ő vett nekem, és a testvéremnek is vett egyet). Azt a medált én abban az ékszertartóban szoktam tartani, viszont annál nem jártam majdnem egy fél éve. Mondtam anyámnak, hogy nem az enyém, de ő mind eröltetett, hogy nézzem meg. Megnéztem, és nem volt a helyén. Anyám a barátnőmet gyanitja, mivel már volt olyan eset, hogy amikor kicsi volt, elvett az egyik rokonjától valamiket. De én azt nem értem, hogy miért csak rá egy pár napra láttuk meg, ha minden nap járkálunk ott?


Amúgy nekem azért nem jött hogy elhigyejem, mert nem volt hogy hogy ellpoja. Az a kevés idő amialatt egyedül volt hagyva, nem hiszem, hogy el tudta venni, főleg, hogy nehezen nyilik az ajtó. És amúgy is szereti magát nézni a tükörben, gondolom azért volt ott. Nem tudom, mire gondoljak, mi lehet a valóság. Szerintetek? Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett. 18l



2014. szept. 20. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltak ott kisgyerekek? Ők szeretnek ilyen kis 'kincsesládákban' kutakodni,lehet megtetszett neki,elvitte játszani és ott is hagyta kint.


Amúgy meg kérdezd meg barátnődet. Meséld el neki a sztorit és kérdezd meg van-e rá ötlete ki lehetett vagy láttott-e valakit be menni a szobába? A lényeg,hogy kicsit se utalj arra,hogy te azt hiszed,hogy ő volt. Ahogy reagál a szitura úgyis ráfogsz jönni,hogy ő volt-e. Bár szerintem nem.

2014. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi féle kicsigyerek itt, csak a testvérem. De ő nem jön be a szobámba, nem is volt bent, ő lent volt a felnőttekkel. A barátnőm után senki se jött hozzánk
2014. szept. 20. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Ha legjobb barátnő, akkor kérdezz rá konkrétan, ha csak barátnő, haveri nő, akkor puhatolózz.
2014. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ez kellemetlen ... mondd meg neki hogy szeretnél valamit kérdezni ami kínos neked de mivel barátnők vagytok így megkérded ... és meséld el a sztoryt
2014. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy bűntudata lett, ezért visszament, lerakta oda az ékszert, hogy majd megtaláljátok...
2014. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért hagyta volna az udvaron? Ennek semmi értelme.


Megoldódott az ügy?

2014. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta nem beszéltem vele. Mindketten elvagyunk foglalva a sulival. De amint beszélek, leirom, hogy mi történt
2014. szept. 26. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2023. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!