Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megjött és iszonyatosan...

Megjött és iszonyatosan görcsölök. Mit tegyeK?

Figyelt kérdés
hasmenésem van már 1 órája g=orcsöl a hasam. hányingerem van. nem jó se ülni se állni. zuhany se segítt meleg palack se. tabit is vettem be már elég sokat de nem hat
2014. szept. 21. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, nekem is ilyen volt tinikoromban, néha még most is :( Nálam a Cataflam+ melegvizes gumikesztyű vált be (jobban elterül, mint a palack). Ha sikerülne kicsit lefeküdnöd, és a szenvedés közben bealudnod, akkor nyert ügyed van, pici alvás után nekem mindig elmúlt, csak addig ugye nagy a szenvedés...

Kitartás, egy idő után alábbhagy!

2014. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Cataflam,vagy Flector+No-Spa
2014. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem akarok baromi felelőtlennek tűnni, de én is így szenvedtem minden alkalommal, semmiféle gyógyszer nem segített, csak rosszabb lett tőle. Nekem mindig egy kis pohárka (felespohár maximum) alkohol jött be.
2014. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
én is ájulás közeli rosszullétektől szenvedtem. ami segített az egy korty pálinka, illetve felnőttkoromban az apranax. Gyógyszert és alkoholt ne keverj!
2014. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na jobban vagy?
2014. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Köszi a lepontozást :) Nem is tudom, miért válaszolok még ezen az oldalon...
2014. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én nem pontoztalak le.


köszönöm má jobban vagyok.

2014. szept. 21. 18:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem is gondoltam, hogy te voltál :) A kérdezőkről sosem feltételezem. Örülök, hogy már jobban vagy, általában nekem is az első nap botrányosan tűrhetetlen, valahogy túl kell élni sajnos :)
2014. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elvileg segít a banán, illetve a citrom is, vagy ha van otthon jégzseléd akkor azt rakd mikróba, az is használhat.
2014. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!