Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatosan begörcsöltem 6...

Iszonyatosan begörcsöltem 6 hetesen. A hasi ultrahangon már a petezsák sem látszik. Tegnap délben azt mondták, biztos most vetélek. Azóta is görcsölök már nem annyira, de hogyhogy nem vérzek?

Figyelt kérdés
Rettenetesen félek 4 éve próbálkozunk,végre úgy örültem, most pedig hétfőn megnéz a doki hüvelyen is, felrakják a méhszáj tágítót, kedden kikaparnak, de mit ha már elvileg nincs ott semmi és nem is vérzek, félek a kikaparástól!
2007. dec. 1. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne fe´lj.Az orvos tudja,hogy mit csinál.Sajnálom,hogy így alakult.Beszélj mégegyszer az ovossal,hogy biztosan szükség van-e a méh kikaparása´ra.?Nem tisztule ki magától.Mondjuk akko véeznél.

Vigya´zz magada,és fel a fejjel.

2007. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ilyenkor bármit is mondani, veled vagyok...Ami a kaparást ill. a doi tudja, hogy miert kell ilyen lépésekhez folyamodni...
2007. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem vérzel,mert valamiért nem tisztul ki magától a méhed.

Szakértő kezekben leszel,bízz bennük!

Veled vagyunk lélekben!

2007. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom... Azért nem vérzel, mert zárt a méhszáj és nem tud kiürülni. Bízz az orvosodban, nincs mitől félned, vigyázni fognak rád. A pszichés részét próbáld meg inkább kezelni a pároddal. Kitartás!
2007. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia nagyon sajnálom ami veled történt. Velem is hasonló történt és nekem is volt kaparásom.Nem vészes mert az egészben a legrosszabb a pálcika feltétele utána már semmit nem érzel.A kaparás meg szerintem azért kell mert ez egy gyógykaparás.Nekem azt mondták hogy 3 hónap után lehet próbálkozni de ha hamarabb összejön az sem gáz.Ne izgulj és sok szerencsét!!!
2007. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak sajnálatomat tudom kifejezni,de bízom benne,hogy előbb utóbb(inkább előbb,mint utóbb) össze fog jönni a baba.Fel a fejjel!Kitartás!Én szorítok!!!!
2007. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is nagyon féltem, csak sírni tudtam, de mára már optimista vagyok(2 hét), hogy nem hiába történt!! Ne félj, tényleg nem fogsz érezni semmit, kitartás, átérzem a problémád!! Remélem mihamarabb sikerül a következő, én is azon vagyok!!
2007. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam, és ugyan ezekkel a félelmekkel! Azt mondta a doki, hogy lehet, hogy nincs ott semmi, de azért ki kell tisztítani. Mert ha mégis lenne ott valami amit nem látnak annak visszafordíthatatlan következményei lehetnek (fertőzés..stb). Ne félj, nem lesz semmi baj!
2007. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Őszintén sajnálom ami veled történt, sajnos nagyon sokunkkal előfordul. Én ebben az évben 3 babát vesztettem el, 2-őt spontán és a harmadikat októberben nekem is kikaparták, nem fejlődött az embryo . Borzasztóan féltem én is a műtéttől, nálam kényesebb nem sok nő van a világon, de túléltem , és már lelkileg is sokkal könnyebb. Már tervezgetem, hogy mikor lehet újra próbálkozni a bébire, és NEM ADOM FEL. Műtét után ne a múltba nézzél hanem a jövőbe, és könnyebben fel tudod dolgozni. Sok sikert, és meglátod jövőre boldog kismama leszel, csak ne vesszél el a 'miértekben'.. Minden jót!

Andi

2007. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!