Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Norcolut szedése után iszonyat...

Norcolut szedése után iszonyatosan görcsölök és fáj a derekam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

5 napig kellett szednem mert nem jött meg , most 10 napon belül kell megjönnie,ma volt a 4. napom és semmi. :(

Viszont mióta elkezdtem szedni a gyógyszert és miután már abbahagytam,iszonyúan fáj 24 órából 20 órát folyamatosan a derekam és görcsölök.


Hányingerem nincs.


Majd jövőhéten telik le a 10 nap hogy vissza kell mennem a dokihoz,de félek hogy mi lehet a baj velem ? :(


Szerintetek ?


2013. máj. 30. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. Nem lehet hogy terhes vagy? Én is norcolutot szedtem pecsételés miatt de nekem sem jött meg ma vagyok az 5. napon reggeli tesztem pozitív.
2013. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csináltam de negatív volt tegnap .

Most megvárom a következő 5 napot hogy teljen el a 10 nap amit a doki mondott,utána megyek és meglátogatom.

Nagyon örülnék ha nekünk is sikerülne a baba . :)

Jó egészséget nektek ! :)

2013. máj. 31. 19:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. Pedig a Norcoluttól meg fog jönni ha nincs baba. Az biztos mert a húgom is azt szedte pont azért mert nem jött meg neki. Ő is 10 napig szedte 2x1 szemet és neki az utolsó szemtől számítva 3. napon meg jött normálisan.
2013. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem ez a derékfájás és görcsölés ami gyanús lehet . Ma már az 5. napon túl vagyok. remélem nem jön meg a másik 5 nap alatt. ;)
2013. máj. 31. 20:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy 10-es skálán mekkora a derék fájás és görcsölés. Érzed h van vagy iszonyatos amit érzel?
2013. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

10-esből mondjuk nappal amikor mozgok,dolgozom akkor 8-9 es.

Este amikor lefekszem akkor 4-5 -ös .

Nappal van hogy le kell gugolnom,mert annyira fáj.

De egyik nap ilyen-másik nap olyan . :/

2013. máj. 31. 21:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Kívánom h minden rendben menjen.
2013. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma megjött a menszeszem . Részben örülök részben nem . :/ :)
2013. jún. 1. 20:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Majd a következő hónapban sikerül.
2013. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És örülök mert így tudod,hogy azért rendben van minden.
2013. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!