Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok, szülök, mi a vélemén...

Fiatalok, szülök, mi a véleményetek, mit tudtuk ezekről?

Figyelt kérdés
Az érdekelne mi a véleményetek és mit tudtok a varászgombáról és az LSD-ről?

2014. szept. 25. 13:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*varázsgombáról
2014. szept. 25. 13:27
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
Ha már tudsz ilyeneket,hogy varázsgomba akkor gondolom elég sokat! Én pl nem is hallottam róla, de tudom,hogy mindenféle neveket adnak a drogoknak pl a Gina.
2014. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy én mit tudok.
2014. szept. 25. 13:42
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

29 éves vagyok, két ovis kislányom van, én még nem sokat tudok ezekről. LSD-ről persze hallottam már, de a másikról nem.

Szerintem majd ahogy kamaszodnak, akkor jobban utánanézek mindennek.

2014. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Mit takar a "tudtuk"? Tudunk? Mármint,hogy ti fiatalok mit tudtok ezekről? Azt gondolom,hogy elég tájékozottak a mai fiatalok ezekben a témákban, tájékozottabbak mint mi (27éves anyuka vagyok). Én személy szerint a varázsgombáról nem hallottam, de az LSD-ről igen, annyit,hogy drog,de a pontos hatását stb nem ismerem,sose néztem utána.
2014. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én közel a negyvenhez elég behatóan ismerem ezeket. Tanácsot szeretnél, vagy csak kíváncsi vagy, hogy az ide írogatók mennyire tájékozottak? :)
2014. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam mindkettőt és nem akarok lelki beszédet, meg nagy okosságokat írni, de nekem egyik sem jött be, mindkettőt csak egyszer próbáltam. Nekem a gomba olyan semmilyen volt. Az LSD először jó volt, de utána egy elég durva bad tripem volt tőle. Szóval nekem nem jött be.


27/N

2014. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Úr isten :D Azért ez nagyon durva, hogy drogozással gyanusította a kérdezőt az egyik válaszoló, mert hallott már a "varázsgombáról."


Én 18 éves vagyok, sosem drogoztam, de szinte minden drognak tudom a pontos hatását, és hogy miből van.

Különösen a heroinról olvastam régen, mert az érdekelt.

Van aki tiniregényeket olvas, én meg drogokról olvasok :D Kit mi érdekel. Ettől nem vagyok drogos

2014. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hali!:)


Az LSD az okozhat szinesztéziát, előhozhatja a lappangó betegségeket (mint a legtöbb pszichoaktív szer...) pl.: skrizoféniát, ilyesmit. Bélyegként kell elszopogatni, bár elég szar lehet a szmötyi a szájban. Nyálkahártyán szívódik fel gondolom, ezért hat erősen, hallucinálsz, látod a hangokat stb... Vigyázni kell vele, mert olyan valóságos a trip, hogy van aki nem tud visszajönni, beleőrül, hogy a színeket igazából nem is hallja, hanem látja!


Varázsgomba hallucinogén szer, hát az egy jó buli, és olcsóbb:D

2014. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, hogy az ide írogatók mennyire tájékozottak.
2014. szept. 25. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!