Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mit tegyek?

Kamaszok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet állt elő,hogy ma nem kellett suliba mennem,ezert elkezdtem otthon sulyzozni,de a sulyzo raesett a labamra,es nagyon bevan dagadva,meg kekulve es alig birok menni.Voltam a balesetin es azt mondtak nincs eltorve,viszont a cipobe nem megy bele a labam,szoval hetfon hogy menjek suliba? :) nem akarok egyaltalan logni,de roh@dtul faj! Mit tegyek? Ha elmegyek a haziorvoshoz esetleg ir fel nekem mankot? Vagy ezert hulyeseg? 15/L

2014. okt. 3. 18:04
 1/10 anonim válasza:
91%
Voltál a balesetin, ha ők nem adtak mankót akkor a háziorvos miért adna? És hogyan mentél el egyáltalán oda ha nem fér bele a lábad a cipőbe?
2014. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdésem az lenne, hogy miért nem a szüleidet kérdezed erről?
2014. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első! Kocsival vittek el,es az egyik labamon cipo a masikon papucs volt! Valoszinuleg azert nem irtak fel,mert akkor meg nem volt ugy bedagadva,meg bekekulve mint most! 2. Anyumek elvaltak,de anyum most nem tartozkodik itthon,apummal meg nem tartom a kapcsolatot! :)
2014. okt. 3. 18:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hetfoig valoszinu lemegyen a dagadas a labadrol ez akkor mar tudsz cipot huzzni addig viszont pihenj es kovessd az orvoss utasitasait!! Mivel noncs tores par napun belul meggyogyul ma van szomabt es meg ott a holnapod is pihenesre
2014. okt. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma péntek van!:) de koszonom! Amugy eleg csunya es a labujjaim sem tudom mozgatni,szoval erdekes,hogy nem tort el:) meg jobban dagad befele meg kekul,nem az,hogy mulna! De amugy koszonom! Johetnek meg valaszok es ment a zold kez
2014. okt. 3. 18:19
 6/10 anonim ***** válasza:
:)bocsi elirtam na szoval ott a szombat es a vasarnap is
2014. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok kamasz, de remélem, bízol egy felnőttben is, nem csak a korosztályodban...


Először is pihentesd. Feküdj sokat, ne állj rá, ne mászkálj! Póckold fel a lábadat, olyan magasra, hogy magasabban legyen, mint a szíved. Mindaddig, amíg nem megy lefelé a duzzanat!


Használj kenőcsöt (gondolom, a doki ajánlott valamit), és jegeld! Nejlonzacsiba tegyél pár jégkockát, és naponta többször pár percre tedd rá!


Legyen befáslizva, a fáslin keresztül is tudod jegelni!


És hétfőn eszedbe ne jusson suliba menni! Mankót egyrészt azért nem kaptál, hogy ne ugrálj! Másrészt meg azért, mert nincs eltörve, csak zúzódva.

Vitesd el magad hétfőn a háziorvosodhoz, vagy hívd fel, hogy mi a helyzet, anyukád vigye be a papírt, amit a kórházban kaptál, az alapján a doki igazolni fogja.


Ezzel legalább 3-4 napig feküdni kell, és utána is csak óvatosan mozgatni!

2014. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) csak nem nagyon szeretnék hiányozni,de akkor majd veszek fáslit,es bekötöm meg jegelem! Ment a zold kez!
2014. okt. 4. 08:21
 9/10 ~sütike~ válasza:
szerintem sokat pihentesd és polcold fel esetleg jegeld és én a helyedben otthon maradnék de ha mégsem akkor is óvatosan és semmi tesi :)
2014. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hetfőn azt a par orat csak kibirod majd
2014. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!