Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szüleim nem akarják megenged...

A szüleim nem akarják megengedni hogy a barátommal legyek. Mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés
nagyon szeretem őt, nélküle szerintem beleőrülnék a tanulásba ( idén érettségizem). a tanulás miatt, meg mivel a város másik felén lakik, csak hétvégén találkozhatunk. De a szüleim ezt sem akarják megengedni, mert hogy elkezdtem dohányozni szerintük a barátom hatására, rossz irányba visz el és ez elveszi az időmet a tanulástól. Ha elveszíteném őt azt nem bírnám ki.. így is sok stressz ér a suli miatt
2014. okt. 5. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

elmúltál 18.

oda mész ahova akarsz, és akkor amikor akarsz.

2014. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Igazából,nem tilthatnák. Mivel nem ők járnak a barátoddal,semmi közük hozzá.
2014. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Szokj le a dohányzásról. Amúgy nem kell a dráma, meg a hiszti, 14 évesen még elmegy, 18 évesen már érettebben lehetne viselkedni. Tanulj rendesen, ha jól a jegyeid biztos engedni fognak.
2014. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, ha betöltötted a 18-t, oda mész, ahova akarsz, és azzal találkozol, akivel akarsz. Ne engedélyt kérj, hanem közölj, ide mész, ekkor jössz, pont.
2014. okt. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. azt csinálsz, amit akarsz - ha az én lányom lennél, ennyire nem szólnék bele, de ha eltosznád az érettségit, jaj lenne neked :D

2. max. kivágnak - megtehetik, 16 éves korodig vagy tanköteles, szóval a suli sem védő tényező

3. mivel ott élsz, azt csinálod, amit mondanak, ha nem tetszik, el lehet menni - igen, ez a genyó hozzáállás

2014. okt. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz már :D
2014. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!