Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám azt hiszi, hogy...

Anyukám azt hiszi, hogy terhes vagyok?!

Figyelt kérdés
Július 27-én jött meg a menstruációm először. Akkor elég sokáig tartott. Augusztusban csak épphogy valami. Szeptemberbe meg semmi. Szűz vagyok még soha nem is volt barátom , nemhogy nem lennék szűz. Most felkeltem kimentem a mosdóba és feljött hozzám és megkérdezte. Terhességi tesztet vett meg meg fog kérdezni más orvosokat is.De hát szűz vagyok! Miért nem jött meg vajon?
2014. okt. 8. 05:16
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Azert, mert ido kell hozza, hogy rendszeressé váljon es sajnos olyan is van, akinek sosem lesz rendszeres.

Anyukádat is meg lehet érteni: a mai kamaszok igen korán kezdik a szexuális eletet.....

2014. okt. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

*sóhaj* nnna, az a helyzet, hogy neked meg anyukádnak is tudnia kell, hogy kezdetben, mikor elkezdesz menstruálni, egy ideig lehet szabálytalan. nekem is ilyen volt.

megjött életemben először, aztán egy éven belül, összevissza, asszem 3-4 alkalommal menstruáltam. totál nem volt szabályos, az erőssége is különböző volt.

van ez így.

ez többnyire nem úgy működik, hogy rögtön óramű pontossággal fog "üzemelni".

anyukád szerintem túlparázza a dolgot. hiába írják azt a nagykönyvek, hogy 24-30 napra jön meg és 4-5 napig tart meg bla-bla... ez a gyakorlatban nincs így. nem fog percre pontosan működni, pláne nem akkor, amikor a kamaszkorod elején-közepén vagy és épp alakul-formálódik a hormonháztartásod. :)

semmi para! :)


egyébként meg befolyásolja több dolog is... táplálkozás, stressz, általános feszültség, mindennapok.

képzelheted, középiskolás voltam és kizárólag péntek este vagy szombat jött meg. a menstruációs ciklusom magasról tojt arra, hogy mit írnak az okosok - egyszerűen így állt be és gondolom azért, hogy ne a stresszes hétköznapokban kelljen szenvednem, hanem hétfőre már nagyjából rendben legyek. ennyi.

2014. okt. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem anyukádat, egy felnőtt nőnek, szülőnek szerintem tudnia kellene azt, hogy eleinte teljesen szabálytalanul jöhet meg(persze akad olyan is akinek viszonylag hamar 'beáll', de tudtommal ez nem túl gyakori).

Talán december volt amikor először megjött, majd májusig hírét sem láttam, utána viszont elég hamar beállt.:) Ez mindenkinél máshogy megy, anyukádnak bíznia kéne benned szerintem.

2014. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Eleg gaz, hogy anyukad ennyire nem bizik meg benned. Foleg, hogy egy felnott nonek illene tudnia, hogy eleinte a legtobb lanynak rendszertelenul jon meg a menstruacioja.
2014. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!