Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 20 éves egyetemista lányom...

20 éves egyetemista lányom rengeteg pénzt költ ruhákra, cipőkre. Van rá keret de szeretném hogy becsülje kicsit a pénzt. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
a közeli élelmiszerbe pénztárost keresnek havi 50 órát kéne ledolgoznia. lenne egy kis zsebpénze amit elvásárolhat mivel nem éppen az olcsó üzleteket szereti
2014. okt. 13. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem hülyeség mert egyetem mellett max akkor menne ha csak hétvégente kelle menni. Éntőlem kapna ruhára max 10 ezret havonta aztán ha drágább kell összesporolja vagy nem spórolja és nem lesz.
2014. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak hétvégente kéne. meg esetleg ha délre otthon van akkor pár órára elmehet hetköznap is :)
2014. okt. 13. 13:31
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ezt bízd rá. Nem azzal lesz felnőtt, hogy pénzt adsz, és munkát. Ne adj! Oldja meg. Amikor akarja, ahol akarja. Megmondod, hogy havi ennyi van, ha ezen felül vannak igényei, keressen magának megoldást! El nem mész helyette dolgozni? Döntsd el, hogy kemény leszel vagy sem, mert ez így több, mint nevetséges egy 20 évesnél! Maholnap anya lehetne, családja lehetne, és ilyen hülyeségen szenvedtek. Húzz határt, a megoldásokat meg bízd rá!
2014. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

első kör csökkented a zsebpénzét


második : keressen diák melót


am meg én főállás 2 gyerek mellet diplomáztam le nem büfé szakon hanem mérnöknek

szal ha akarja lenne rá ideje ...

2014. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy 20 évesbe elkezdeni belenevelni a "becsülje a pénzt" dolgot már kicsit késő, nem?

Amúgy jó ötlet, persze ha ő is akarja...

2014. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Lesz még elég ideje dolgozni. Meg aztán van, akinek jobban kell a diákmunka, most azoktól vegye el a pénzt?
2014. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

bejött neki az ötlet. mondtam hogy a bekeresett pénzén vásárolhat ruhákat. a többit én állom

még örült is hogy havi 50 000 ft ja lesz ami csak az övé és arra költi amire akarja

2014. okt. 13. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:

"20 éves egyetemista"

Szóval már nem egy kisgyerek akinek meg kell magyarázni mi mennyit ér, illetve nem is valami buta liba mert akkor nem kerülhetett volna be egyetemre. 20 éves már felnőtt szerintem becsüli eléggé a pénzt.


Valószínűleg jó állása lesz miután befejezi egyetemet és 2-szer, 3-szór annyit fog keresni mint egy pénztáros.

Szóval szerintem megérdemli, hogy finanszírozd neki még 2-3 évig, utána már úgyis mindent magának kell megkeresnie élete végéig.

2014. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs munkája, annyi pénzt költ amennyit te adsz neki. Akkor mi itt a kérdés? Annyit adj neki amennyit szerinted elkölthet. Ha nem lesz pénze nem fog puccs boltokban vásárolni.
2014. okt. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!