Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon szégyellős vagyok, mit...

Nagyon szégyellős vagyok, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Nem merek senkivel sem találkozni vagy élőben beszélni, illetve telefonon sem mert borzasztóan szégyellős vagyok. Enni sem merek mások előtt, a kaják nevét sem merem kimondani mert nagyon cikinek érzem, és a szüleim előtt is félek akár egy pólóban és bugyiban lenni otthon... mit tehetek ellene? A volt barátommal például sose ettem együtt és mindig hazudtam valamit, csak hogy ne menjünk étterembe... 18/L
2014. okt. 21. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Azzal kezdem, hogy én is ilyen voltam! Teljesen ilyen. Ma is utálok tömegben enni, egy plázában, vagy szünetben csoportosan teljesen kizárt, rossz érzés. Utálok telefonálni, és hivatalos ügyeket intézni, stb. DE! Megteszem! Mindegyiket! Mert az élet része, és mert muszáj. Annyit tudok javasolni, hogy menj szembe a félelmeiddel, keresd ezeket a helyzeteket és csináld, csináld, csináld, és minél többet teszed, annál kevésbé visel meg. Jól esni sosem fog, de megtanulod kezelni, és akkor nem keseríti meg az életed! N31
2014. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

Keress rá erre a betegségre: Szociális fóbia


Majd menj el egy orvoshoz és kezeltesd (komolyan).

2014. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!