Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan értessem meg vele?

Magyarmanó kérdése:

Hogyan értessem meg vele?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy nem tudom kiejteni az sz betűt (és a c, dz és z-t is rosszul ejtem de az még elfogadható) és anyám nem akarja, hogy logopédushoz járjak mert, hogy felesleges hiszen "aranyos meg amúgy se vagyok tv szereplő", csakhogy engem meg zavar, és ő ezt nem érti meg mert ő észre se veszi, gondolom megszokta már, hogy így ejtem..15 évesen szerintem ez már nem aranyos hanem gáz..

#értés #rossz ejtés
2014. nov. 5. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Biztos, hogy szükséges ehhez logopédus? Valahol nem tudnál leírást találni a kiejtésről és az alapján gyakorolni? Ha a motiváció megvan, nem lehet gond.
2014. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Az iskoládban nincs logopédus? Vagy az csak általános iskolában van?
2014. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudtommal csak általános iskolában.. :/
2014. nov. 5. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress egyet egyedül. :) Kérj segítséget az osztályfőnöktől, vagy egy olyan tanártól, akit kedvelsz.
2014. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 hónapja vagyok az új iskolába, nem ismerem még a tanárokat annyira..
2014. nov. 6. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!