Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki nem örül soha a hétvégének?

Figyelt kérdés
Mert unalmas, nincs mit csinálni, nincs nagy élet vagy ilyesmi okok miatt.
2014. nov. 14. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. A suli az unalmas, nem a hétvége.
2014. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem h hétvégén végre van egy kis nyugim. Találkozom akkor is barátaimmal, meg időnként elmegyek bulizni, de azért jól esik pihenni meg aludni, én például hétköznap folyton fáradt vagyok. Úgyhogy nem tudok veled együttérezni :)
2014. nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen. Az iskola unalmas,ugyanakkor rettenetesen nyomaszto. Minden nap az igazsagtalan tanarokrol szol.
2014. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a hétvégét, mert végre van két nap, amikor tudok normálisan aludni.
2014. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában véve szeretem a hétvégét, de leginkább azért, meg végre kialudhatom magam. :) Amúgy sokszor "nem örülök" neki, azaz nem várom, mert a suliban épp valami érdekes folyik, vagy épp összebarátkozóban vagyok valakivel, és olyankor visszavágyom. De két nap nem a világ. :D Olyankor találkozom a barátommal (aki mellesleg az osztálytársam, csak hát hét közben nem nagyon tudunk kettesben lenni... :) ), talán elmegyek valahova egy-két barátnőmmel, de semmi különöset nem szoktam én sem csinálni. Pihenek, sorozatot nézek, olvasok, kreatívkodom.

Használd ki te is az időt.. :)


17L

2014. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!