Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van még itt olyan kamasz...

Van még itt olyan kamasz rajtam kívül, aki nem szeret otthon lenni a családjával?

Figyelt kérdés
És inkább már elköltözne tőlük külön, ha lehetne.
2014. márc. 7. 22:42
 1/9 anonim válasza:
Kamasz koromban én is menekültem otthonról. Más településre költöztem. Jó is volt a függetlenség. Aztán a negyvenes éveimben ismét jól esett nekem is és a szülőknek is ha gyerekként élek mellettük, szinte megsértődtek ha nem adhattak zsebpénzt, pedig tudták hogy jól keresek. Egyszerűen érezni akarták hogy gyerekük vagyok, és nekem is jól esett hogy éreztem a gondoskodásukat. Persze hálából és sport helyettesítőként minden fizikai munkát elvégeztem náluk.
2014. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én! 17 vagyok és már nagyon várom hogy 18 legyek és végre elhúzhassak otthonról. Elég idióta szüleim vannak szóval minden percét kiélvezem annak ha egyedül vagyok otthon.
2014. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem minden kamasz így van vele, nem is fog ez megváltozni. Előbb utóbb elkezdesz vágyni a függetlenségre, arra hogy saját életed legyen. Egyébként ez még mindig normálisabb, mint hogy sok 30 éves az anyjánál él és csak csajozik meg bulizik ahelyett hogy a saját lábára állna.

De most még légy türelmes, mert az a dolgod hogy tanulj, hogy a húszas éveid elejére legyen egy szakmád amivel el tudsz indulni az életben. Havi nettó 80-ból nagyon nehéz megélni, tehát semmiképp se dönts úgy, hogy 18 éves korod után kirepülsz és inkább albérletet/rezsit fizetsz az egyetem helyett.

2014. márc. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, meg is van a megoldás. Jövőre koliba megyek.
2014. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, én. Alig várom a 18at, húzok innen egyetemre.

Csak ezért tanulok mint a hülye, hogy elmehessek.

2014. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem vagyok kamasz, de azert irok!:)

19/L vagyok, de inkább egész nap az utat járom csak, hogy ne legyek otthon és kerüljem a cirkuszt! Rengeteget veszekszünk anyummal és senki sem ért meg, ja meg senkivel sem jövök ki jól!:( Legszivesebben elszaladnék otthonról csak sajnos nincs senkim akihez mehetnék és az albérletet nem engedhetem meg magamnak anyagilag.

2014. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jááá..:D

mondjuk heti 10-12 órát+ alvás vagyok itthon szal nemgáz.xd

2014. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Imádok itthon lenne az én családom amolyan nagy olasz familia nem szekáljuk egymást bár nincs is nagyon mély kapcsolatunk (de azért nem felszínes). Most is itthon vagyok csak délután megyek el apu üvölteti a zenét a tesóim játszanak (az idegeimre mennek de aranyosak)anyu futkorászik utánuk meg főz közben apával beszélnek én meg gépezek/olvasok :DDD

jó ez így nem is tudom hogy utálhatja valaki a családját...

17/L

2014. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek otthon lenni, talán azért mert ahogy növök, lassan itt az ideje elköltözni, és ilyenkor előjön a gyerek énem, aki állandóan anya mellett akar lenni.:) Persze, vannak vitáink, de hol nincsenek? Ettől függetlenül szeretem a szüleimet, főleg amikor a nagy rohanás közepette sikerül szakítani időt egymásra. Nekem ők nagyon fontosak, nem tudnám őket utálni soha! 16/L
2014. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!