Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a barátnőm teljesen...

Mit tegyek a barátnőm teljesen megőrült!?

Figyelt kérdés

Szóval kb. fél éve lett szerelmes egy fiúba. Azóta teljesen megváltozott!!

3-as 4-es tanuló volt most meg kb. 2-es, elfelejti a barátait csak a fiúnak él.

Ha a fiú nincs suliba ő azt mondja, hogy rosszul van és hazamegy.

A fiú csak kihasználja és már mondja neki, hogy szereti,de nem fog működni. (Ez nem szakításnak hangzik?)

De a csaj nem akar, mert szereti, de minden nap bőg, hisztizik, mert a fiú szerint vége, de szerinte nem és ő ezt nem tudja elfogadni és így folyton kibékülnek, de a fiú le se sz*rja, mindenki azt mondja, hogy szítsanak de ő ne akar mert szereti, de közbe magát meg kikészíti,

Ja és a fiú miatt hazudik a szüleinek, hogy hol van 20:00-kor jár haza, bepiál úgy, hogy nem is emlékszik az estére, leakar feküdni a fiúval...

És tönkre teszi az életét!!

Ja és említettem, hogy még csak 12 és fél éves.!!

Segítsetek!!!


2010. jan. 28. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen piál, meg "fiúzik"? na ez nagyon meredek... pedig nem vagyok egy bigott, én is buliztam 16 éves koromtól, csináltam is pár hülyeséget, de ez, ez durva.

szerintem legjobb lesz, ha hagyod ezt a kis hülyét, és találsz magadnak más barátnőt. mit tudna kezdeni ő egy fiúval 12 évesen? meg milyen hatással lehet egy 12 éves gyerek szervezetére a pia? úristen....

2010. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt tanácsolom az a lány még nagyon kiskorú, ott a szülő elsősorban a felelős, és nem pedig te pátyolgasd. Lásd hova jutnál ilyen viselkedéssel. Te is látod melyik a helyes út azon járjál.
2010. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,de én mégiscsak féltem!
2010. jan. 28. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
EZ DURVA!!KÉSZ!HAGYD OTT!!!Am én is 12 vagyok és cserkésztábor első estéjén rájöttem h a boroskólától is be lehet csípniXD KOMOLYAN!!! Szal én is hülye lettem így is maradok de szeretnek XD sry az off ért!
2010. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
54%
Ha jóbavagy a szüleivel beszélhetnél velük.Nyugodtan mond el nekik, hogy aggódsz a barátnődért.
2010. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia! ha van idősebb testvére a barátnődnek, mondd el neki, hogy aggódsz érte. ha nincs, maradtak a szülők...ez nem árulkodás, mert itt nagyon súlyos dolgokról van szó! ne te beszélj a szülőkkel, lehet hogy nem is hinnének neked, inkább anyukádnak szólj, hogy ő beszéljen a barátnőd szüleivel.
2010. jan. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Döbbenet...azt tudtam,hogy feje tetejére állt a világ...de ilyet!!!???Szerintem közbe kell avatkozni.Az előttem szólóval értek egyett,de még a tanárnak is meglehetne említeni,ő meg intézi a szülőkkel.Te meg az ilyet inkább kerüld el,mert te is bajba kerülhetsz!(vagy szerinted ő barát?)
2010. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jó ötlet szólni a szülőknek, bár nem hiszem, hogy azzal a kislánnyal sokat törődnek, mert akkor nem lenne ilyen (meg a kamuzást se ennék meg a késői hazajárásról, és bejárnának fogadóórára, ahol látnák a sok hiányzást...). szóval lehet hogy egy tanár, vagy más felnőtt rokon lenne jobb...
2010. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek,majd még meglátom!!
2010. jan. 29. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!