Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm teljesen...

A legjobb barátnőm teljesen elhanyagol mióta van új barátja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

próbáltam már belszélni vele, megkértem,hogy legyen velem is.. jó, aznap akkor megbeszéltük,hogy egy órára bentmaradunk a vrosban. de fél óra múlva lelépett a pasijával..

valahogy vissza szeretném adni neki vagy nemtudom.. csak az a baj,hogy nekem még pluszban rossz, mert így minden napomat egyedül tölthetem, mert elég sokat kell várnom a buszra. eddig együtt vártuk


én nagyon szerettem a volt barátomat, mégis szakítottam rá bőven időt, pedig nem érdemelte meg..


2011. szept. 13. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te tényleg a barátnője vagy akkor megérted őt! És örülsz hogy örül és boldog a párjával! :) én is fogok ebbe a cipőbe járni, és még te is párszor, bár attól függ hány éves vagy! :)
2011. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem ez nem így működik. a világon senkit nem szerettem jobban a volt barátomnál, de ha egy héten 6x vele találkoztam, akkor minimum egy napot szántam a barátnőmre is, de inkább többet.
2011. szept. 14. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten igazad van hogy nem kéne elhanyagolnia ..de vele kéne megbeszélned :)
2011. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem irigyellek, hogy pont a legjobb barátnőddel tapasztalod ezt.. de sajna erre nincs különösebb megoldás, bele kell törődni. Pláne, ha már beszéltél is vele erről és nem nagyon változtatott semmin. Mással kell kialakítani bizalmasabb baráti kapcsolatot.

Nekem is vannak ilyen barátnőim, akiről tudom, hogy "használhatatlan", ha barátja van, annyira szemellenzős és figyelmetlen lesz, amíg ő nincs egyedül és boldog. Persze, ha véget ér a lamúr, ismét csünghetünk egymás nyakán, mintha mi sem történt volna.. Legfeljebb, ha lelkednek jót tesz, kicsit az orra alá dörgölheted, hogy te nem így viselkedtél, mikor neked volt barátod, úgyhogy nem ezt vártad tőle.

2011. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

megoldottam a problémát.. mostmár énis velük tartok,ha többen vagyunk.. nem úgy értem,h 3.nak, hanem sokadiknak.. :)

meg néha 3.nak is.. nézőpont kérdése,hogy ki a 3. ...

2011. szept. 24. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!