Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem meg anyát,...

Hogyan győzzem meg anyát, hogy ottaludjak egy barátomnál?

Figyelt kérdés
Szóval lesz nála mikulásbuli, és nincs nagy kedvem 11-12 körül hazamenni, több okból is... Nem akarom, hogy azért ne ihassak, mert "le fog ellenőrizni", meg hát eléggé bejön a srác, és nem akarom, hogy gáznak tartson... Plusz az sokkal nagyobb buli, és amugy sem egyedül maradnék ott. Tehát, hogy győzzem meg anyát? Fontos!
2014. nov. 25. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Hány éves vagy,ez a legfontosabb!?

Az pedig régen rossz,ha azért vagy gáz neki,mert nem iszol...

Istenem,még mindig ilyen agyatlanok a mai tinik?!!

És anyukádnak,ha van egy csöpp esze,nem engedi meg,hogy ott aludj!

2014. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az gaz ha azert iszol mert be akarsz neki vagodni es fel sem fogod hivni a figyelemet mert csak az idiota pics ak isznak ami a fiukat nem nagyon vonza. 16 vagyok tudom. Nem birom a piat de egyszer azert ittam mert azt hittem bevagodok nala pedig anyu mondta ne tegyem es igaza lett. Neked is megarthat. Nekem megartott 1 kupica whiskey es behanytam. Ugy volt ottalszom de kirohogott leoltott kirakott es egy olyan csaj maradt ott aki igaz tok atlagos(nem szep) de o nem ivott es tisztelte ezert, honapok óta rajtam rohog a suli. De azota nem ittam es nem is fogok.
2014. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi a titka, hogy nem úgy kell előadni otthon, hogy "anya, szeretnék ott aludni egy barátomnál, aki bejön", hanem úgy, hogy "anya, az egyik barátom mikulásbulit rendez, és szeretnék elmenni rá. van lehetőség ott aludni éjszaka, és ha elengedsz, akkor szeretnék reggelig maradni, így a hazajövetel is sokkal biztonságosabb. persze este felhívlak, hogy minden rendben, ha szeretnéd. elmehetek?"
2014. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Uristen, nem bevagodni akarok...:D bár ezt van aki gáznak fogja találni, de voltam mar buliban, pialtam mar párszor:D amugy 15 vagyok
2014. nov. 25. 18:13
 5/11 A kérdező kommentje:
Kb így adtam elő en is...:) azt mondta meggondolja meg. Anyu egyébként nem tudja, hogy neha iszunk egy kicsit a barátaimmal..
2014. nov. 25. 18:15
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Akkor majd én elmondom neki!Lenyomoztam az IP-címed és a hozzá tartozó telefonszámot.Felhívom az anyukádat és elmondom neki,sőt kinyomtatom ezt a beszélgetést és ezt is megkapja!
2014. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem hogy ott aludni nem engednélek, de még a buliba se mehetnél el. Mondjuk nálunk a gyerekkel szemben magasabb a követelményrenszer....
2014. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem is 15 éves a lányom. hasonl´o gondokkal küszködünk :)

én vagyok az engedékenyebb apuka a szigorúbb. néha megszokom puhíttani az apját hogy bizonyos feltételek melett elengedje :)

de a te esetedben hát nemtudom ..... attól függ ismerem e a srácot meg a szülőket. De ott aludni semmiképpen nnem engednélek én se 15 évesen. fix időre érted mennék. egy sarokkal arébb hogy ne legyen gáz. az alkohol meg hát .... ha pár pohárral megiszol nem szólnám meg. ha berúgva vagy tulon túli jó kedvel jönnél abból biztos hogy patáliát csapnék

2014. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy védekeztk és mutas neki blokkot az óvszeről.
2014. nov. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 20:21

Gratulálok. Anyám ilyen volt, most 20 évesen ott tartok hogy nincs egy barátom se, most kezdek ismerkedni emberekkel, mert nem mehettem soha sehova, és nélkülem alakult ki a társaságuk. Most meg néznek, hogy alig akarok hazamenni néha hétvégente. Nekem meg 0 szociális életem van.

Persze legyenek követelmények a gyerekkel szemben, nem szabad mindent ráhagyni, de ez a "nem mész sehova" ez tönkreteszi a gyereket.

2014. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!