Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Amióta kolis vagyok, szinte...

Amióta kolis vagyok, szinte teljesen eltávolodtam a családomtól, és ők is tőlem. Már semmi nem a régi, és nem tudom mit kezdhetnék ezzel az egésszel?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lettem kolis a gimnázium elkezdése miatt. Nagyon szeretem a kolit, az első 2 hétben nagyon honvágyam volt, de már semmi ilyesmi.. Sőt, rossz leírnom de örülök hogy ott lehetek. A szüleimmel egyre rosszabb a kapcsolatom, ha hazajövök egy kicsit beszélünk és annyi, apukámmal nincs nagy kommunikáció köztünk.. Sőt, anyukámmal is nagyon nagyon eltávolodtunk egymástól, rengeteget veszekszünk, pedig régen nagyon jól elvoltunk és sokat beszélgettünk.

A testvérem is sokkal másabb, valahogy ő is elvan magának.

Úgy érzem teljesen egyedül vagyok, és nem tudom hogy mit tehetnék, én próbálok nyitni és beszélgetni..


Kolisok, nektek volt ilyen? :(

16/L


2014. nov. 30. 12:31
 1/1 anonim válasza:
Szia :) nem vagyok kolis, de sokat hallottam róla. Talán csak azért van így, mert nem számítottál rá,hogy ennyi változás fog érni, és az emberek köztudottan utálják a változásokat. Te ezt észrevetted,és ettől ingerlékenyebb vagy, nem? Nem lehet, hogy azért érzed magad rosszul, mert rájöttél, hogy nélküled is tudnak élni? Ez mindenképp nehéz, elszakadni, leválni a családról, és élni a saját életed. Mondd meg az anyukádnak, hogy mennyire hiányzik, beszélgessetek! ;) bocsi, hogy kicsit összecsapott lett, de gyorsan akartam sokat írni :)
2014. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!