Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem rá a 15 éves...

Hogy vegyem rá a 15 éves öcsémet, hogy otthon legalább most télen vegyen fel zoknit?

Figyelt kérdés
Otthon télen is mezítláb van, én meg fázós vagyok, a látványától is borzongok, hogy mezítláb mászkál a hideg járólapon.

2014. dec. 6. 14:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
8%

10-es! Zoknival is ugyanúgy fájdalmas tűbe lépni!

Kedves kérdező! Mond a fiadnak, hogy te nem fogod ápolni, ha emiatt fázik fel. De ha biztosra akarsz menni a gépmegvonást ajánlom. De amúgy tényleg egy picit túlaggódod.

2014. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11-es! Nagy fekete betűkkel oda van biggyesztve, hogy az öcsiről van szó! :) De hihetetlen, hogy már a saját otthonodban sem lehetsz olyan viseletben, amilyenben akarsz :D ... De még nem is az öcsi egészségéért aggódsz! :) Az is jó, hogy azért vegyen fel zokni, mert TE fázol :D
2014. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

15 éves, miért kellene ráerőltetned a saját fázósságod?

ha majd fázik a lába önállóan fel fog venni valamit

ne legyél ennyire önző, nem te vagy a világ közepe

2014. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%

-Öcsém, gépelvonás mától!

-De hát miért?!

-Fázok, rajtad meg nincs zokni.


Ezt valahogy nem tudom elképzelni...



Nálunk anyukám a fázós, 25 fok van fent az emeleten, lent 22, de ő még így is vastag zokniba, meleg pizsamába és köntösben ül, apa mellette egy szál pizsamanadrágban...


Attól, még te fázol, másnak ez így pont jó.


Én is utálom a zoknikat, ahogy hazaérek, kb. első dolgom, hogy leveszem magamról. Egyszerűen zavar.

2014. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha fázik a lábad vegyél egy mamuszt, öcsédet meg hagyd békén.
2014. dec. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
28%
Sehogy. Majd megtanulja, egyszer jól fel fog fázni, véreset hugyozik majd 2 hétig, aztán onnantól kezdve hordja majd. Ennyi, magának kell kitapasztalni ezeket.
2014. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
nem mindenki fázik fel, rajtam sincs zokni, életemben nem hugyoztam véreset
2014. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15%
Ami késik, nem múlik. Majd egyszer. Aztán sosem fogod elfelejteni, mert szikrákat fog hányni a szemed tőle, úgy fáj.
2014. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%
ja te meg most öld meg magad, mert a rákban megdögleni nagyon szar meg ilyesmi
2014. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

18: Nekem több mint 40 év után sem sikerült. Hány évet kell rá még várni?


Fogd már fel, hogy nem vagyunk egyformák. Az egyik nő elmegy az uszodába és utána rohangászhat a nőgyógyászhoz, a másiknak évekig semmi baja. Az egyik ember állandóan felfázik, van aki soha. A barátnőmék gyerekének folyton begyullad a szeme, az enyémeknek soha, míg az a gyerek életében talán egyszer ha hányt, az enyémek meg évente négyszer.


Nem fogok én sem úgy öltözni, ahogy más egészsége és kényelme megkívánja, én sem várom el, hogy valaki akkor vegyen fel kardigánt vagy vegye le, amikor én fázok vagy melegem van.

2014. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!