Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány cumisüvegetek és cumitok...

Hány cumisüvegetek és cumitok van otthon? Csak nálunk halmozódott felennyire? 10 cumisüveg és legalább 20 cumi.7 hónapos a pici lány.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10 cumisüveg normàl, de a 20 cumit túlzàsnak tartom. Minek annyi? Haha mienknek van 4. Ellötykölöm ès mehet neki... Ilyenkor már sterilizàlni se kell, hisz mindent a szàjàba vesz!
2014. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 cumisüvegünk volt (most is megvan még, mert a 22 hónapos fiam reggel és este abból issza a kakaót/tejet) és kb. 5 cumink (csak azért mert kaptunk), de a fiam nem cumizott soha.
2014. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálunk 7db cumisüveg van.

2 kisebb aventes

2nagyobb aventes

Több cumifej van hozzá, én nem vettem új üveget, csak fejeke vettem.

2 itatós pohár

1 izalos cumisüveg


Hogy cumiból mennyi van????:D😂😂😂😂😂

Az isten sem tudja....7 hónap alatt, tuti volt vagy 25db... Abból meg van kb 10....:D

Enyém is 7 hónapos kislány

2014. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szuketesetol tapszeres volt a lanyunk, kb. 8 honaposan 2 cumisuvegunk volt, egy avent es egy suavinex... mire hasznaltok ennyit...?:))


Mi amugy textilpelusokat halmozunk, mert csak rongyival alszik a 2 eves lanyunk, ebbol van vagy 20, mert ragcsalja is oket, es naponta cserelem. Cumink soha nem volt.



Ja, es az (itato)poharakat is szereti, van 3 itthoni, mikor melyikhez van kedve, meg 2 bolcsis. :)

2014. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7 cumisüvegünk van, 3 cumi (ez utóbbiakat nem használja, csak születésekor vettük, de nem kellett neki). 6 hónapos
2014. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 mam cumisüvege van, amit használ. Egy a víznek, egy a tápszernek, 2 hónapos kora óta tápszeres a fiam, most 6 hónapos. Ezenkívül van egy aventes cumisüveg, amit a mellszívóhoz adtak, de nem használja, és kaptunk két babybruin-os cumisüveget, de ki sem bontottuk őket. Cumija 5 darab van, de abból kettő nagyon picike, ezeket 2 hónapos korig használta, egy van a babakocsiban, mert gyakran elfelejtem a szájába rakni, mikor elindulunk, és néha csak ez nyugtatja meg, és kettő van az ágya körül, mert éjjel egyet mindig kiver az ágyából, és kómásan nem szívesen keresgélem, habár világítós. Nem is tudom, hogy tudna ennyi üveg és cumi felhalmozódni. Ajándékba kaptátok?
2014. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
rengeteg cumisüvegünk van,legalább 30 darab volt kezdéskor,ebből már vagy 15 eltör. cumit már vgay 20-at én is vettem,ebből jelenleg 2 van meg... mindig elhagyjuk őket :(
2014. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7 cumisüvegünk van (2 db 125 ml, 3 db 260 ml, 2 db 360 ml). Cumink 3 db van, ebből egy nem tudom hol. Most tervezek újakat venni.

13 hetes a baba.

2014. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1teás és egy tápszeres,cumiból 3-4,de csak mert próbálgattuk melyik válik be
2014. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Születése óta 4 db cumisüvegünk van, 2 kicsi, 2 nagy Aventes, csomagban voltak. Csak fejet cseréltem, ahogy nőtt, kb 3x. Egész picinek pohárból ivott, de ahogy nőtt a folyadék mennyisége, úgy lett cumisüveg belőle. Most térünk vissza a pohárra, egyenlőre nem sok sikerrel. Cumival próbálkoztunk, de nem kellett neki, így az az egy van meg, használatlanul.
2014. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!