Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Ti hány évesen...

Anyukák! Ti hány évesen engednétek meg a gyereketeknek hogy csókolózzon?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat:)
2014. dec. 20. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted mennyire tudnak beleszólni? Kb. bárhol tudnak csókolózni.
2014. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Már ehhez is engedély kell?


Lehet az én családommal van a baj, de édesanyám soha nem jött oda hozzám, hogy "Kislányom, mostmár csókolózhatsz!"


Egy 13-14 évesnél teljesen elfogadható a randizás, a szülők meg nem hülyék és tudják, hogy ebbe az első csók is beletartozik.

2014. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Felőlem óvodában is csókolózhat, csak egy gesztus. Még senkitől nem hallottam olyat, hogy a túl korai csókolózás miatt félresiklott az élete, és megbánta.
2014. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Sose kértem engedélyt...a szüleim pedig soha nem akartak ebben korlátozni..
2014. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Felőlem óvodában is csókolózhatna, ezt hülyeség és lehetetlen is beszabályozni, korhoz kötni.
2014. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Az anyukák érdekes emberek. Én már olvastam itt olyant, aki a 30 éves fiát fiatalnak tartotta még a randizáshoz.

Ne hagyd, hogy bárki beleszóljon!

2014. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

14 éves vagyok.

2014. dec. 20. 20:13
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
WTF?? O_o Oda akarsz menni engedélyt kérni? Mert lehet, hogy akkor még nem vagy érett rá. Tudom, hogy ez nem akkora dolog, mint az első szex, de akkor is, milyen már, hogy engedélyhez kellene kötni? Már nem azért, de bennem anno fel sem merült, hogy engedélyt kérjek :O
2014. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Igazábóla probléma önmagát generálja, csak azoknak az anyukája lesz érdekes ember, aki gyámoltalan, mivel az anyai ösztön és a védelmezés annál jobban felerősödik, minnél gyámoltalanabb a gyerek.


De minél jobban felerősödik az anyai ösztön annál balfékebb lesz a gyerek...


Ha nagyon eldurvul a dolog, a végén akár össze is házasodhatnak, vagy legalábbis kívülről úgy fognak kinézni...

2014. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok engedélyt kérni csak a szüleim azt mondták hogy majd 15 évesen ráér. Csak kíváncsi voltam mások hogy vannak ezzel a témával.
2014. dec. 20. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!