Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyire várjátok a...

Kamaszok, mennyire várjátok a karácsonyt? Szeretitek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kerlek.... Mi ebben a szeretheto?

Az hogy az orszag masik vegebol jonnek az idegesito,soha nem latott,mindenbe belekotnyeleskedo rokonok?

Az hogy itt huzzak a lobort 3 napig,es olyan pofatlanok,hogy ilyet meg a vilag nem latott?

Vagy szeressem benne azt,hogy 3 teljes napig mumosollyal az arcomon kell jarkalnom a sajat lakasunkban?

Vagy esetleg az 5-6 purdekolykot,akik neveletlenek,kovetelozoek,hisztisek,es tonkre tesznek mindent?

Vagy a "muszaj" dolgokat? Mint peldaul:

-Muszaj 3 meteres,elo,normand fenyot venni

-Muszaj 10 fajta kajanak,es 5 fele sutinek lenn

-Muszaj mindenkinek ajandekot venni

A "csaladom" ugy vallja,hogy ezek nelkul nem karacsony a karacsony...

Undorito mar. Lassan azt hiszem,hogy arrol szol a karacsony hogy hogyan tuszkolj be egy gagyi mufenyo ala egy hatalmas plazma Tv-t...

NEM EZ A LENYEGE

2014. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem, mert a családdal kell lenni 3 napig. inkább vodkáznék már szilveszterkor az utcán barátokkal.
2014. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nagyon. csomó ajándékot fogok kapni. kapok iphone 6, végre ps4t, csomó ruhát, új cipőt, gillette borotvakészletet. áááá nagyon várom.
2014. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát én szeretem. Hozzánk nem jön boldog-boldogtalan ünnepelni, csak anyukám, apukám, a nővérem, a nagyim (aki felettünk él pár emelettel) és én vagyunk. Na meg a kutyánk. Persze, veszekedés mindig van, de ez nem csak karácsonykor... :D Anyu főz egy csomót, de szereti csinálni. Nagyim is hoz le mindenfélét, a nővéremmel is csinálunk sütiket (általában a legegyszerűbbeket, azok sem sikerülnek soha.. :) ). Ma végigjártam HAT boltot, mire találtam sűrített tejet a hülye sütinkhez.. :) Bosszankodtam, de ez sem a karácsony miatt van.

Ajándékozni meg szeretek. Oké...sokba kerül, de én nem az utolsó pillanatra hagyom, hanem szépen sorban beszerzek mindent, aztán persze az utolsó két nap még lázasan kutatok pár apróság után, de hát.. ki nem?

Csomagolni is szeretek. Kiélhetem a kreativitásom. :D Jó ilyenkor a nővéremmel együtt lenni, mert amúgy nem nagyon szoktunk.


Kaja után ajándékbontás, mindenki örül, stb. beszélgetünk, nevetgélünk. Nagyim hazamegy, és mi is elvonulunk ki-ki a saját "helyére". Én pl. az új varrógépemhez megyek mindjárt :$



17L Boldog Karácsonyt! :)

2014. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!