Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen kezdett a lányotok...

Hány évesen kezdett a lányotok szégyenlős lenni az apja előtt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
A legtöbbeknél ez a mellek növekedésekor, esetleges szőrösödéskor kezdődik el :)
2015. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
4-5 éves korában.
2015. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
4-5? Én azt azért valahogy nagyon korainak tartom.
2015. jan. 13. 16:41
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Pedig én is már az oviban. Emlékszem, a popsimat csak anyu törölhette ki, a kádból is csak ő szedhetett ki. Márpedig az nem suliban volt.


17L

2015. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

A korai szégyenlősség mesterséges behatás eredménye: "ne pucérkodj!", "miért meztelenkedsz apád előtt?", "nem szégyelled magad?"


Ilyenek.

2015. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oké, elhiszem én, csak nekem furcsa. De még valaki írna kort, hogy ő vagy az ő lánya hány évesen kezdte kb.?
2015. jan. 13. 18:01
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
kb 3. De előtte meg nem is találkoztunk
2015. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14 éves lesz a lányom és talán most kezd egy kicsit szégyenlős lenni.
2015. jan. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én tudok több családot volt barátnőmé, és egy ismerősömék. Ahol a mai napig simán meztelenkednek egymás előtt. de csak mint természetes dlog. a fiú meg yaz anyjához, kiteszi a bránert anyu nézd ez normális rajta ilyesmi. akár...de semmi több. tök normálisan kezelik. sokkal nagyobb a bizalom is a gyermekek részéről a szülő felé. persze ehhez szükséges az oda-vissza nyitottság is. a gyermekek megnézték milyen lett anya szilikoncicije. ha normálisan kezelik ez is tdu normális lenni. akik pont másképp járnak el tiltanak meg szégyenlőssé teszik a gyermeket az is tud pepitában olyan "káros2 vagy "negatív" lenni. és későnn a későbbi életében a gyermeknek problémát okozni. A volt barátnőmék szülei csak nudizni jártak a gyermekekkel. akkor kb 10 éve a 16 éves barátnőm mesélte, és tök normálisan meztelenkedett előttem. csak semmi nem volt köztünk, mégis minden normális volt. szerintem ez szülői viselkedés elsősorban a gyermek tanul, mintáz szülőtől. :)
2015. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én már korábban, de 9-10 évesen már biztos az voltam. De anya előtt is. Nem láthatnak sehogy. Csak tetőtől talpig felöltözve... lehet gáz, de én nagyon szégyellős vagyok.
2015. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!