Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyák! Zavarna titeket, ha a...

Anyák! Zavarna titeket, ha a 15-16 éves lányotok a barátja kérésére műkörmöshöz járna?

Figyelt kérdés
A barátja láb meg köröm fétises, így emiatt járna a lányotok, de a barát állná a számlát.

2014. dec. 1. 16:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
nem!
2014. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

mondjuk azt hogy ilyen fétise van barátomnak én nembiztos hogy közölném anyummal, ha anyuka lennék engedném, de szerintem akkor is örülnék ha az ilyen fétises részletektől megkímélnének :D

20/L

2014. dec. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Igen, zavarna. Ennyi idosen marhara nem kell a fiu kedvere tenni. Ha o onmaga is szeretne, akkor esetleg. Bar enm hinnem, hogy egy ekkora gyereknek mukoromre van szuksege
2014. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tetszik nekem is és elsősorban a pedikűrön lenne a hangsúly, a műköröm csak meglepi!

És a szex is mehetne akkor részetekről?

2014. dec. 1. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Azért nem, mert ne más kérésére járjon, hogy az elfogadja, hanem saját maga miatt.


A gyerekemnek minden körülmények között azt tanítom, hogy saját magáért szeressék és ne legyen ilyen megfelelés kényszere. A tini lányok egyébként is hajlamosak beleesni ebbe a hibába.


Nem érdekel, hogy ki fizeti. Ezen kívül 15-16 évesen nincs még erre szüksége. Bár erre szerintem minden nő csak 30 körül jön rá (vallja be magának) hogy tényleg milyen igaz volt, hogy kár volt szétcseszni magát már olyan korán mindenfélével, mikor még kiélvezhette volna, hogy különösebb energiák befektetése nélkül tökéletes. Aztán úgyis eljut abba a korba, mikor meg már mindenre szüksége lesz ahhoz, hogy jobban nézzen ki, akkor meg bánni fogja, hogy sose volt természetes. Mint a hajfestés. 15 évesen elkezdi, festeti 10 évig, megunja, rájön, hogy milyen szép haja van, mire lenő megjelenik az első őszhajszála, aztán meg folyton sajnálja, hogy nem használta ki a lehetőséget, hogy dús, puha szép színű eredeti haja legyen, addig amíg úgy is szép volt..

2014. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nem örülnék neki.
2014. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagyok, és maximálisan egyetértek az 5-össel. Amúgy meg tartsatok prűdnek, de egy 15 éves kislánynak tényleg az a feladata, hogy egy férfi fétises szexuális vágyait teljesítse? Hol van már a szerelmes kéz a kézben sétálás korszaka... :( Hidd el, lesz még elég időd szexuális fantáziák megélésére, de ez nem az a korszak még az életben. Először találj egy embert, aki szeret magadért, aki nem szextárgynak használ a vágyai kiélésére, ne pedig az első tiniszerelmednek vállalj be mindent, amit csak kitalál. Szerintem.
2014. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszene, hogy egy pasi ilyet kérne a lányomtól. A szex szerintem még korai lenne (még akkor is ha a barátnőid másképp gondolják). Ha fontos vagy neki akkor akár egy évig is képes várni, ha nem akkor el kell engedni (legyen az bármennyire is jó pasi).
2014. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Már alapból az se tetszene ha a 15 éves gyerekemnek pasija lenne
2014. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a korábbiakkal. Ilyenkor a lányok rohannak mindent megtenni, mert jaj, majd elhagy a fiú. Ha emiatt elhagy, nem is érdekelted.

15 évesen korai még szexuális fétisek kielégítése, meg a szex is. Ráértek, bár ezt te a 15 éves fejeddel úgysem fogod belátni, akármit írunk itt neked.

2014. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!