Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Együtt alvós kérdés, én...

Együtt alvós kérdés, én vagyok a lány. Mi lehet a megoldás erre?

Figyelt kérdés

Nos, abban kéne segíteni, hogy egyszerűen nem tudom, hogy hogy álljak a szüleim elé ez ügyben. 18 és fél vées vagyok, a barátom is 18. Négy hónapja vagyunk együtt, már lefeküdtünk, aludtam is náluk, csak ezeket az én szüleim nem tudják, viszont mindig bűntudatom volt (eddig 4x), hogy hazudnom kellett nekik, arról, hogy hol vagyok. Nem lehet velük ilyen dolgokról beszélni, annyira gátlásos vagyok előttük, hogy még azt sem tudtam közölni velük, hogy van barátom. Csak akkor tudtam elmondani, amikor meglátták a virágot, amit a barátomtól kaptam. Persze azóta megismerték, mert jött hozzánk. Párszor volt itt délutánonként, nagyon kedvelik a szüleim. Azért sem merem megkérdezni, mert kb 1 évvel ezelőtt az exbarátommal kapcsolatban már megpróbáltam és akkor nem engedtek el. Akkor a távolságra hivatkoztam.

Ha elkérném magam, biztos leesne nekik, hogy szexelnénk a barátommal, és ez nekem angyon kellemetlen. Mi lehetne erre a helyzetre a megoldás? 18L


2015. jan. 13. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom, nálunk a családban nem evidens, hogy ha kettesben van a kedvesével az ember, akkor szexel... pláne ha még friss a kapcsolat.

De látom, hogy magát a kapcsolatot is titkolod félig-meddig, úgyhogy nem tudom.:)

Esetleg jelentsd be, hogy házasodtok, mert jön a baba!:)

Azután ha kitombolták magukat, mondd, hogy nem, nem, csak szeretnél náluk aludni.:)

2015. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

18 évesen már a szüleim is másképp álltak ehhez a kérdéshez.

Valószínű nem voltak a legboldogabbak, amikor szóltam nekik, hogy a barátomnál szeretnék aludni, de elfogadták, hogy felnőttem. S mivel tudták miként neveltek, ezért szerintem sejtették, hogy védekezni is fogok.

Szerintem a legjobb, ha beszélsz velük. Annak nincs értelme, hogy össze-vissza titkolózz, vagy hazudj. Szerintem legalábbis.

2015. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát már 18 éves vagy szóval megmondhatod nekik, hogy már elég érett vagy, hogy eldöntsd kivel mit csinálsz. Plusz amit írt előttem válaszoló: az, hogy kettesben vagytok az nem jelent feltétlen szexet. Legyen nálatok még többet, hogy még jobban kedveljék aztán egyszer csak bejelented, hogy nálad alszik. Vagy te ott. Ne kérdezd, csak jelentsd ki. Ez már a te dolgod. Persze az szüleid háza de gondolom nem viselkednétek zavaróan.
2015. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy, nem egy kamasz, azt csinálsz amit akarsz. Ráadásul a világ legtermészetesebb dolgát csináljátok, nincs mit titkolni.
2015. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

meg se kérdezted őket, hanem egyből titokban ott aludtál.

szerintem ez nagy hiba volt, oké hogy nagy korú vagy, de legalább kérdezd meg először..

én is 18 vagyok, 1 éve vagyunk együtt, még mindig nem engedik. ezért tiltás ellenére is van hogy ott alszok.

párszor volt ilyen, de nem este szexeltünk hanem délután.. este csak nem volt kedvem hazamenni felhívtam őket hogy ne várjanak.. ennyi

2015. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Orulj neki,hogy a baratod anyja megengedi,hogy ott aludj... Nalunk is ugyanaz van, en 18,5 baratom 18 es egyikunk szuloje sem engedi az ott alvast...pedig nekem tudja anyum,hogy nem vagyok mar szuz,megis a 10 honap alatt 1x (szilveszterkor) aludhatott csak itt a baratom...en naluk egyszer sem,pedig azt engedne anyum de az ove nem..Mivel elmultal 18 nem tehetnek ellene semmit, ha azt mondod,hogy a baratodnal alszol, szabadsagodban nem korlatozhatnak...ugyhogy ha szepen nem megy, akkor csak mondd meg,hogy ez lesz es punk tum... es mennyire igaz,hogy aki tiltassal nevel hazudni tanit..:")) bocsi az ekezetert,telorol irtam..

18L

2015. jan. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi. 18éves elmúlottál, annál teszed szét a lábad, akinek akarod. A szüleidnek semmi köze hozzá, gondolom a gyertyát nem akarják tartani. Nagykorú vagy,azt csinálsz amit akarsz. De ha teherbe vágnak, azt se várhatod el hogy a szüleid eltartsanak, a poronttyal együtt. Mert a pasikád biztos nem fog, nem arról híresek a Mai fiatal palik. Ja, es ha már anno 17evesen megdugattad magad titokban, mert gondolom arról se tudtak a szüleid, akkor tobb mint 18evesen nem értem mi a problema? Ja hogy a nyakukon elsz még. Akkor nem artana dugas helyett inkább dolgozni menni.
2019. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!