Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Miért csinálja ezt a barátnőm? Miért kell neki hetente más pasi?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.Barátnőmnek idén szeptemberbe volt első pasija,2 hét után dobta egy másikért.és ez már azóta így megy.szép csaj,azonnal szerez pasit,majd egy hét után dobja egy szerinte jobbért.ma is pl elmentünk korizni,odamegy egy sráchoz jársz velem??a srác(16):persze.telószámcsere,ilyenek,és a lány visszajött hozzám.mondtam neki hogy én úgytudtam hogy az xy-al jársz,aztmondja hát ő sokkal jobb,majd sms-be megírom xy-nak hogy szakítunk...próbáltam vele megbeszélni,nagyon sokszor,de ilyenkor aztmondja hogy mival sajnálod tőlem a pasikat??nagyon szeretem,fontos nekem.légyszi ne azt írjátok hogy mekkora egy k*rva vagy k*rva lesz.
2010. febr. 6. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Egy 13 évesnél fel sem merül bennem, hogy k*rva (lesz). Lehet, hogy furi, de ha ilyen, akkor hiába gyötröd, nem változik meg, és (tök banális) ki fogja nőni... Miért zavar Téged? A fiúkat sajnálod? Nem kell, ki fogják heverni.

34 éves "nyanya"

2010. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Próbálj rávilágítani, hogy csak a ribik ilyenek. Talán rájön, hogy ő is az. Ha nem hallgat rád, akkor az ő baja. Keress jobb barátnőt.
2010. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem,hogy megfog változni.Aki ilyen tipus,az legfeljebb akkor gondolkodik,ha őt dobja valaki.Nagy esély,hogy valóban k@va lesz.
2010. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem vagy nyanya 34 évesen:)

amúgy nem fogok jobb barátnőt keresni..ez óriási baromság.utolsó nemhiszem hogy k*rva lesz...és nem sajnálom tőle a pasikat.mert van nekem is...fél éve.és nem azt csinálom,hogy hetente más.

2010. febr. 6. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ne foglalkozz vele, legyél olyan barátnő , amilyen most vagy, ha valaki tanulni fog az esetből az legjobban a pasifaló barátnőd lesz.

De ez még mindig jobb, mintha ezekkel a pasikkal le is feküdne???!!

2010. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
:O A barátnőd elég durva. Úgy gondolom, rákapott annak az ízére, hogy akárkit megkaphat. Az még egy dolog, hogy pasizGAT, nem köti le magát, és járás nélkül csapong össze-vissza, de akkor legalább azt mondd el neki, hogy NE JÁRJON a pasikkal. De azért elég durva. A bnőd is 13 éves, basszki? :O
2010. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Majd megtanulja milyen szar érzés a fiúknak , mikor őt is kidobja valaki. -.-"
2010. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
aha őis 13..
2010. febr. 7. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nahfigyu..13 évesen szerintem senki ne pasizgasson:Dnekem nincs vele bajom de hidd el jobb ha nem a fiukon stresszeled magad:D aztán barátnőd...beszélj az egyik, éppen aktuális csávójával hogy dobja ki..akkor majd megtudja milyen is az....nekem is volt egy legjobb barátnőm még 6ban..nekiállt járni a legjobb haverjainkkal és sorra átbszta mindegyiket...tudod mi lett?? mindenki megutálta..mert nilván akivel már szakított az már nem ugy nézett rá..aztán énis azt mondtam hogy az én barátaimmal nem fogsz szívózni ugyhogy mehecc másvalakit keresni...mert vannak olyan dolgok amiket nem lehet megbocsájtani...ráadásul 13 éves korból alig maradnak meg barátságok...a legjobb ha beszélsz vele de komolyan...mond meg neki hogy vagy változtat vagy elrontja az egész életét( gondolok itt arra hogy egy idő után nem lessz olyan aki nem fogja ribinek nézni....:)rem segitettem
2010. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
próbáld valahogy rávezetni,hogy nem jó,amit csinál.mert elterjed a híre,hogy milyen lány,aztán ha jön a nagy szerelem,esetleg emiatt nem lesz semmi belőle.egyébként te nagyon rendes lány vagy,hogy próbálod jobb belátásra bírni.
2010. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!