Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezen hogy lehetne változtatni?

Ezen hogy lehetne változtatni?

Figyelt kérdés
Nos,a helyzet az,hogy borzasztóan önbzalomhiányos vagyok. De komolyan,semmi,nulla önbizalmam van. A suliban alig merek jelentkezni órán,mert félek,hogy rosszat mondok,és akkor kinvetnének. Kövérnek és csúnyának látom magam,bárki bármit mond. Egyszerűen nem szeretem önmagamat,milliószor elképzeltem már,milyen lenne,ha valaki más lehetnék. Szeretnék ezen változtatni,csak nem tudom hogyan.
2015. jan. 18. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Van az iskolában iskolapszichológus? Ne ijedj meg ettől a javaslattól, nem fog bántani! Hozzá ingyenesen mehetsz, és csak beszélgettek, elmondhatod neki, mi bánt, mi a problémád, ő pedig megpróbál segíteni. Egy pszichológusnál valószínűleg nem sokan tudják jobban, hogyan lehet ilyen szintű önértékelési problémát megoldani.
2015. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tizenévesen nagyon sokan küzdenek hasonló problémákkal, de még nem késő változtatni. Szerintem is egy pszichológus segíthetne.

Próbálj felülkerekedni a félelmeiden, barátkozz, érezd jól magad. Attól is megjön az önbizalom. :)

A külsődön is tudsz változtatni, talán valami jobb hajjal, sminkkel... Menj el sportolni, attól lefogysz és az önbizalmad is több lesz ha sikereket érsz el.

Ez egy hosszú folyamat, de nem lehetetlen, ne add fel! :)

2015. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!