Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? A "legjobb barátnő...

Mit tegyek? A "legjobb barátnőm" folyton azt mondja, hogy azért nincs ideje, hogy velem beszélgessen, mert sok tanulnivalója van.17 éves

Figyelt kérdés

Erős iskolába jár, elhiszem, hogy tanul. De olyan közepes tanuló, se túl jól nem tanul, se túl rosszul. Mikor akarok kimenni vele (hétvégén), nem tud, mert el van foglalva a tanulással. A facebookon pedig rengeteget van fent (én úgy tudom, hogy ha a facebookot nem használod 5 percig, automatikusan offline-ba tesz). Ha a facebookon ráitok, későre válaszol, s irja, hogy ne haragudjak, mert most nincs ideje beszélni, mert megy tusolni, vagy tanul, vagy a körmét festi. A szüleim szerint se lehetséges, hogy ilyen sokat tanuljon. Olyasmit is hallottam, hogy bulikba szokott járni. Engem el se hiv. Egyszer tartott otthon nála egy bulit (amiből nagy balhé lett, mert a szomszédok másnap elkezdtek veszekedni) és nekem nem is szólt, mástól tudtam meg. Ezt nem emlitettem neki. Ha emliteném, én lennék a hibás, letagadna mindent és megharagudna rám. Tudom azt, hogy rengeteget hazudik. De hogyan adjam tudtul neki? mert ha direktbe megmondom, megsértődik? Az értelmes válaszokat előre is megköszönném


Amúgy még mielőtt elitélnétek engem, hogy gyengén tanulok, meg hogy nem értem meg azt, aki sokat tanul, szólnék, hogy kitűnő tanuló vagyok, egy kicsivel gyengébb iskolába, én is rengeteget tanulok, de azért a barátaimat nem hanyagolom el



2015. febr. 4. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

off: Én telefonról folyamatosan be vagyok jelentkezve facebookra, gyakorlatilag viszont naponta kb 2x 2-3 percre ha felnézek, másoknál mégis úgy mutatja ki, mintha egész nap fent lennék gépről, szóval nem biztos, hogy egész nap facebookozik...


on:

Hát esélyes, hogy le akar téged rázni. Szerintem hiábavaló vele foglalkozni. Én a helyedben megpróbálnám azt, hogy nem keresem egyáltalán, kíváncsi lennék, hogy mennyi idő után írna. Ha meg nem ír, akkor nem kár érte.

2015. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Én egy lánnyal voltam így.
2015. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki legközelebb,hogy jó majd írjon ha rádér...
2015. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
le akar rázni, én is hasonlóan próbálkoztam hogy ne bántsam meg az illetőt, csak ne mindenkinek esik le...
2015. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!