Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok szülő miért tiltja a...

Sok szülő miért tiltja a lányának a melltartót?

Figyelt kérdés
Annyiszor olvastam itt is és hallottam ismerősöktől is... de nem értem ezt. Ha melle van egy lánynak akkor kell rá melltartó is. Márpedig 12-13 évesen már van melle a legtöbbnek... melltartót meg jó páran mégsem hordhatnak. Miért? Van itt olyan aki tiltja esetleg? Leírná az okát?
2015. febr. 16. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Elég elmebetegek az ilyen szülők. Nekem nem tiltották, én undorodtam a viselésétől, irtó kényelmetlen volt, pedig nekem elég korán elég nagy melleim voltak, mégis egy darabig maradtam a sportmelltartóknál, topoknál.


Gondolom olyan megfontolásból tiltják, mert azt hiszik, addig az ő kicsi lányuk marad, vagy nem tudom... Nem mintha ez az agyrém mentség lenne, de más "értelmes" okot el nem tudnék képzelni.

2015. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert korlátoltak és nem tudják elfogadni, hogy a gyerekük nem újszülött többé. Ráadásul ott van az elképzelhető legnagyobb fenyegetés, minden szülő rémálma, mégpedig az, hogy ha egy lánynak már van melle, azt előbb-utóbb a fiúk is észreveszik. De van olyan is, hogy a lánynak tényleg nincs szüksége rá, csak már van aki hord az osztályában, és ő is menő nagylány akar lenni. De ez ritkább.
2015. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tiltották, de ismertem olyan lányt, akinek tiltották. Én kb. 6 ikos korom körül kezdtem, mert zavart, hgoy látszik, ha fázom...Szerintem aki védeni akarja a lányát, az ne akarja, hogy mindenki a mellbimbójával szemezzen.
2015. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
87%
Nekem nem tiltottak de apukammal laktam es feltem szolni neki hogy kellene,es elegge meg vagyok aldva nagy mellekkel,es tuuuulsagosan keson kezdtem melltartot hordani+fogytam is igy most gyonyorusegesen lazak a kotoszovetek,es log a mellem mint egy 60 eves mamanak,18 eves letemre... Hatalmas gatlasaim vannak emiatt. Szoval en biztos idoben adni fogok a lanyomra! (Nyilvan nem kenyszeriteni,de legalabb kis topp vagy valami..ahog en latom ugyis szerenenek hordani a "kislanyok":))
2015. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Áldja az ég a melltartó nélküli lányokat!!
2015. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Mert nem normálisak, nincs erre épeszű indok.
2015. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Én sem értem ezeket a szülőket, még egy kis mell is iszonyatosan tud fájni, ha ugrál, és annál is zavaró, ha átlátszik a pólón (nekem is az van, 70B, és nagyon zavart, amíg nem hordtam melltartót). Szerencsére az én anyukám 12 évesen vett nekem melltartót.
2015. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert nem képesek elfogadni, hogy a kislányuk lassan nagy lány lesz. Pedig ezzel nem akadályozzák meg a folyamatot, csak megalázó perceket szereznek a gyereküknek. A másik, hogy szerintem ez valakinél "intim" téma, és nem meri felhozni a gyerek emiatt.
2015. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!