Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehet, hogyan nevelheti a...

Mit tehet, hogyan nevelheti a gyermekét, kamaszát egy szülő, ha nem szeretné, hogy "tipikus mai fiatallá" váljon?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 21:04
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

hát igazábol most fura nekem mert énis mai fiatal vagyok mondjuk nem cigizek nem is iszok semmi káros dolgot nem teszek nekem ezt nem nagyon szereti a vallásom és mivel vallásos vagyok ezért nem szoktam de az attol függ hogy mire gondolsz amikor azt hallod hogy mai fiatal. pávákra?

telefon függőkre? kockákra? sok mindent tenni ugyse tutsz. ha csak nem zárod el a külvilágtol örökre mert ha még tiszta lelkü is elöbb utobb megfertőzi a külvilág mint mindenkit (bocs a helyesírási hibákért a hibáktól még nem dőlt össze a világ)

2015. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!