Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon szemét dolog elolvasni...

Nagyon szemét dolog elolvasni anyum régi naplóját, amikor annyi idős volt, mint most én?

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedi akkor nem.
2015. febr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyszer már kérdeztem, hogy elolvashatom-e, azt mondta, hogy előbb megnézi és átolvass és attól függ, mit írt bele. De azóta eltelt már egy pár hónap, és még mindig hozzá sem nyúlt, nincs ideje újraolvasni.
2015. febr. 21. 10:14
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha téged nem zavarna, hogy engedély nélkül beleolvas a naplódba, akkor nem.
2015. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Én elolvasnám, régen ő is elolvasta az enyémet amiből még veszekedés is lett. Kit érdekel hogy magánügy ha ő se képes figyelembe venni az enyémet?
2015. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen, az. 15 éves a lányom, ennyi idősen én is írtam naplót, nagyon nem örülnék, ha a lányom elolvasná. Csak a férjemnek olvastam fel, a megismerkedésünk, szerelmünk kezdete stb. van leírva.
2015. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá ismét, ha jóvá hagyja, akkor ok. Különben ne olvass bele.
2015. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedély nélkül igen, nagyon szemét dolog. Valószínűleg te sem szeretnéd, ha ő meg a te naplódat olvasgatná (feltételezzük, hogy van naplód).
2015. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én elolvastam anyukám naplóját kérdezés nélkül, de igazából csak lényegtelen dolgokról írt benne. Ha viszont túl személyes lett volna, lehet nem olvasom tovább, nem tudom...

Azért azzal legyél tisztában, hogy anyád nem az az ember már, akármit is írt le tizenévesen.

2015. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én beleolvastam, de nem volt jó érzés (megengedte). Tényleg az volt fura, hogy én nem így ismerem. Nem is olvastam sokáig, túl személyesnek is éreztem.
2015. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Én soha többet nem akarom még csak kinyitni sem anyu naplóját. Egyszer beleolvastam. Nem volt jó élmény azt olvasni, hogy az én imádnivaló és kedves, három gyereket nevelő anyukám mekkora (úristen, de nehéz ilyet írni az anyukámról!) lotyó volt. Soha, ismétlem soha ne olvasd el anyukád naplóját!!!
2015. febr. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!