Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez milyen dolog...

Szerintetek ez milyen dolog tőlem? Szemét vagyok? 12hkm.

Figyelt kérdés

Nos, ez a terhesség nagyon kikészít. Harmadik baba lesz, az másik két terhességnél teljesen jól voltam.

A nagyobbik gyerekem 4 éves, a kisebbik 16 hónapos.

Sokszor elszédülök, rosszul leszek, ezért már lassan két hete nem viszem a nagyobbikat oviba. 2 gyerekkel egyszerűen nem merek így elindulni. Apa állandó éjszakás, rá nem tudnám bízni a kisebbiket.

Mi a véleményetek erről?

Tehát azért nem viszem a nagyot oviba, mert félek a rosszulléttől.



2012. okt. 26. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így jobb akkor maradjon otthon....
2012. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Én orvost javasolnék ( házhoz is kimegy ). Főleg, hogy már 2 hete rosszul vagy (akár a babával is lehet gond). Arra pedig figyelj, hogy az óvodában is megvan a kötelező óraszám! Ha nincs igazolás bajba kerülhetsz...
2012. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mért a babával mi baj lehet?

2 hét múlva megyek 12 hetes UH-ra, addig nem lát doki.

Olyan rosszul lét, hogy állok, egyszer csak kezd kimenni a lábamból az erő, és sötétedik el minden. Ha nem tudnák gyors leulni, szerintem elesnék.

2012. okt. 26. 11:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nagymami, nagynéi barátnő bárki ilyen nincs aki eltudná vinni a törpét oviba?
2012. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos senki, aki segíthetne.
2012. okt. 26. 11:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre tudnék válaszolni akkor multimilliomos lennék. :) Szerintem a gyanakvás sosem árt, főleg nem akkor amikor terhes vagy. Lehet az is, hogy a babának semmi baja ( így legyen! ), de szerintem mindenképp menj el dokihoz.
2012. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
másik anyuka, aki a gyerkőcöd csoportjába jár kis barátjának az anyukája? csak jóban vagytok azért pár szülővel, nem??
2012. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha apa állandó éjjeles akkor eltudná vinni az oviba,maximum utána fekszik le.Ezt a kis időt ő is kibírná szerintem.
2012. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem a cukrod ingadozik nagyon,nekem mindig attól voltak ilyen érzéseim...meg eszel rendesen?nem marad ki evés?mert lehet attól is elgyengülsz??az ilyenekre azért eleve jobb odafigyelni főleg ha még terhes is vagy,sok energiára van szüksége a szervezetednek!!!
2012. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tudok inni, enni rendesen. Ezzel nincs gond, sőt:)

Más anyukára nem szívesen bíznám a lányom, nemtudom mért ennyire nem bízom ott senkibe. És a lányom elég rossz, ezért sem.

De eldöntöttem, hétfőn már elviszem, lesz ami lesz.

2012. okt. 26. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!