Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-15 éves gyerekek, vagy...

12-15 éves gyerekek, vagy szülők válaszát várom. Meg van e engedve a sminkelés? Meddig lehettek kint a városban? Van barátotok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 18:05
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Szerintem általános iskolában nem megengedhető a sminkelés.A barátokkal való lógáscsak akkor szabad,ha a dolgait rendesen elvégzi.(Előbb a munka,aztán a szórakozás.)12. Életévében mondjuk elengedhető cukrászdába,moziba,esetleg bowlingozni (stb.),de csak úgy,ha a szülő viszi-hozza.Már a 15 éves kamaszokat más pakliba tenném. Őt ellehet engedni már egyedül is a belváros néhány szegletére.
2015. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

12-13 éves koromban maximum a játszótérre mentünk le, vagy egymáshoz mentünk a barátnőimmel. nyáron és ha jó idő volt akkor görkorizni, úgy 6-7 óráig.

15 évesen amikor középiskolás lettem akkor kezdtem el sminkelni magam, és akkor kezdtem eljárni szórakozni, először éjfélig, csak beültünk valahova beszélgetni, 16 után jött a bulizós korszak.

én nem örülnék neki ha a 12-13 éves lányom már sminkelné magát.

2015. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyukám ennyi idősen megengedte a sminkelést, ő vett nekem szempillaspirált meg korrektort is. :) Azóta se használok egyébként többet maximum ha bulizni megyek, de időnként még oda se sminkelek. (persze ennyi idősen én se mehettem bulizni)

Kint lehettem a városban olyan 9-ig nyáron, télen sötétedés után 1-2 órával örültek ha otthon voltam. (7 körül)

Nem volt barátom, de lehetett volna.


18/L

2015. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nálam érdekesen alakult, mert kb 15-18 évesen sminkeltem, ami egy szempillaspirálból és némi alapozóból állt. Aztán ez is lemaradt. Csak akkor sminkelek, ha valami alkalom van. A gyerekeim még kicsik, a nagyobbik is csak 11 éves, még nem mrad ki.
2015. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Maara válasza:

15 eves lany vagyok.

sminkeles meg van engedve de nem sminkelem magam.

meddig lehetek kint?idotol fugg. nyaron 11ig, huvosebb idoben 7-8. de altalaban baratommal vagyok, es 8-10 ora kozott kell hazaernem a megbeszelt idopontra ha nala vagyok. ha ott audhatok akkor masnap 7-8-9ig lehetek ott (este).

mint olvashattad, igen, van baratom:)

2015. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Sminkelni olyan 13évesen kezdtem, de csak otthon próbálgattam. 14évesen már suliba is festettem magam de csak szempillaspirál és szemceruza. Most már néha használok alapozót de nem mindig csak ha kell.


Ha csak a barátaimmal megyek akkor olyan 9-10ig, de apa jön értem, ha nem jön akkor általában barátnőmmel együtt megyünk haza. De van egy nővérem aki 2évvel idősebb vele nyáron tovább maradhatok kint.


Nincs barátom.

16/L

2015. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

16-os vagyok

6-os: Ez a kémprogram kicsit furcsa, mármint elég jó a kapcsolatom a szüleimmel, persze nem mondok el mindent de ezt azért túlzásnak tartom..

2015. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 István1979 válasza:
Egy ideális világban bízhatnék a saját nevelésemben, de mivel nem abban élünk, egy egészséges bizalom nem árt. De mindenki úgy csinálja ahogy jónak látja.
2015. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

-Smink:előbb ölném meg magam(nem vagyok én b*zi...)

-Meddig lehet...:amíg haza nem érek(nincs megadott időpont, egyszer úgyis hazaérek, ha 36 órán belül nem jövök és nem tudnak róla hogy tovább leszek el mint 36 óra akkor van gond)

-Barát:igen sok időt töltünk együtt a barátaimmal

2015. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

14 éves, lány

No smink-se én, se a szülők, se a suli nem bírná,

Városba nem járkálok, max rajz-suliba, a barátnőim messze laknak, nem a városban, meg eleve se vagyok valami bulizós-kijárkálós alkat. Inkább tanulok.

Nincs barátom, nem is kell még ( szülők is kiakadnának ><)

2015. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!