Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 14 éves...

Ti megengednétek a 14 éves lányotoknak hogy járjon egy 16 éves fiúval?

Figyelt kérdés

Rettegek anyának elmondani. Az előző kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

Már csókolóztunk, szexelni még nem szeretnénk. Gondolkoztunk azon is hogy titokban járunk de ha lebukunk biztos nem lenne jó vége. Soha nem volt közöttünk anya-lánya kapcsolat, a menstruációról 14 évesen világosított fel jobban, de 11 évesen jött meg azt mondta normális és megmutatta hogy kell használni a betétet és semmi mást nem mondott róla. Mamám világosított fel mindenről, vele sokkal jobb a kapcsolatom. Anya 19 évesen veszítette el a szüzességét, egy éjszakás kalandból fogantam, ahogy 2 kisebb testvérem de őket elvetette.

Holnap mindenképp szeretném elmondani, nagyon félek :(


2015. febr. 28. 19:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Még nem mondtam el :( Ma már ugyanolyan mint volt :( Azt mondta majd szól ha ráér :( Délelőtt alszik, délután dolgozik, éjszaka gépezik :( Hétvégén szolárium, kozmetikus, fodrász stb.
2015. márc. 3. 12:38
 12/17 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy legyen képes 5 percet szakítani rád! ><
2015. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

én elmondtam, tiltották, ezentúl inkább kocival hoztak-vittek suliba


2 évig voltunk együtt titokban, ő volt az első, azután elköltöztek és sírtunk egymás karjaiban és elbúcsúztunk

2015. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Hát, szerintem ezeket a normális dolgokat megengedné. Amúgy, ahogy ő viselkedik az se megengedett, neked több eszed van. Egyáltalán foglalkozik veled? Meg, hogy nincs szabad ideje ilyen nincs, mindenkinek arra vam ideje amire akarja, hogy legyen. Te pedig egy nagyon normális lánynak látszol.
2015. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki. Nem engedte, azt mondta középiskola előtt nem lehet barátom.

:(

De nem érdekel, senki és semmi nem állhat közénk. Találkozni szeretne a szüleivel (nem tudom minek ha úgysem engedi), de ha meglátja a szüleit-főleg az anyukáját-rettegek mit fog szólni.

Akit érdekel az oka, írjon privibe mert nem merem ide leírni

2015. márc. 20. 00:01
 16/17 anonim ***** válasza:

jah, valszeg kisebbség.

nyugi, soha nem fogják elfogadni, de úgy sem marad ez így örökké.


ez egy ilyen szenvedős szerelem lesz.

2015. márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Igen, kisebbség.

De én is az vagyok, pár hónapja jöttem rá, anyám 14 évig titkolta.

2015. márc. 20. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!